VALGUSESAAR

Suure Jumalanna tervendus (1 CD)

13,44 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga.
Autor: Riina Grethiel

Kosmilise Ema südamekeel: tervendamine valgusemustrite abil
Kosmiliste tsüklite vaheldumine on Suure Jumalanna pärast ajastuid kestnud eemalviibimist meile taas lähemale toonud ning loorid Tema kõikvõimsa ja hiilgava palge eest on langemas. See toob kaasa võimsa pühitsuse ja väga sügavaid tasandeid transformeeriva tervenduse, sest me ei saa vaadata näkku Tähe, Kuu või Päikesena ilmuvale Kosmilisele Emale ning jääda nendeks, kes me oma piiratuses olime. Suure Jumalanna päikeseaspekt aga on suur ja särav Keskpäikese kohalolek, mis hõõgub nüüd selle maailma eetertasandil kui lubadus saabuvaks kuldajastuks. Tema südamest kiirguvad välja imelised tervendavad valgusemustrid, mis lahustavad ja transformeerivad kõik ebakõlalise.
Selle audiokursuse meditatsioonid aitavad teil kontakti saada Suure Jumalanna õnne, rõõmu, rahu, helgust, küllust ja õitsengut toovate kingitustega. Te kogete Suurt Jumalannat vägeandva Tähe, saladusliku Kuu ja särava Päikesena; seejärel aga Suure Tühjuse ehk Kõiksuse Ürgema endana ning sulate Temaga ühte ...
See on sisenemine sügavasse ja intensiivsesse transformatsiooni, mis tõstab teid ülendunud olekusse – üksolemisse Suure Jumalanna kõikide aspektidega. Teie südamevibratsioon saab selle transformatsiooni tagajärjel sedavõrd puhtaks, et hakkate oma energiaväljade (samuti oma puhastunud alateadvuse, tavateadvuse ja üliteadvuse) kaudu maailma uusi jumalikke mustreid ja tervendavaid sümboleid saatma. Need lahustavad pimeduse või pagendavad selle dimensioonidevahelise seina taha, tõmmates Kõiksusest ligi üksnes armastust, valgust, õnne, rõõmu, inspiratsiooni, uuenemist, küllust ning täielikku tervenemist vanadest haavadest. See on Suure Jumalanna kingitus saabuva kuldajastu koidikul, mille lävel me kõik seisame. Kaks meditatsiooni ühel CD-l.
I MEDITATSIOON (41:24)
Suure Jumalanna Tähe, Kuu ja Päikese müsteeriumid
II MEDITATSIOON (31:34)
Tervendamine Kosmilise Ema valgusemustrite abil
Vaata ka sarnaseid tooteid: CD plaadid, Audioraamatud ja audioõpikud.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta