VinVin

Château de Chambrun 2006

37,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.
Vein on puuviljane, rikkaliku maitse ja hea tanniinisisaldusega. Esile kerkivad mustade marjade ning ploomi aroomid ja maitse.
Riik: Prantsusmaa
Regioon:Lalande de Pomerol
Veinimõis:Château de Chambrun
Viinamarjasort: Cabernet Franc, Merlot
Tootmisaasta: 2006
Toiduvalik: Juurviljad, Juust, Loomaliha
Château de Chambrun istanduse pindala on 6,8 hektarit. Viinamarjasortide jaotumine: 94% Merlot, 6% Cabernet Franc. Pinnase pealiskiht on kruusane, alumistes kihtides on ränikivi, savi ja liiv. Viinapuude keskmine vanus on 35 aastat ning esimest veini toodetakse aastas ligikaudu 15 000 pudelit. Nimi Chambrun tuleb prantsuskeelsest fraasist “champ brun” (otsetõlkes „pruun väli“) ja see viitab põldude pruunikale värvusele. Alates XIX sajandi algusest kandis kinnistu nime Clos de Chambrun (Clos = suletud). 1930. aastal ostis mõisa perekond Cholet ning 1994. aastal müüsid nad selle edasi Jean-Philippe Janoueixle, kes nimetas valduse ümber Château de Chambruniks. 2007. aastal ostis veinimõisa juba Silvio Denz, kelle eesmärgiks oli enda valdusesse saada parima pinnasega kinnistud, et hakata veini müüma Lalande de Pomeroli apellatsiooni all. Veiniekspert Robert Parker leiab, et Château De Chambruni veinidel on oma apellatsiooni veinide parimad omadused. 2010. aastal veine maitstes oli Château de Chambrun tema arvates tõeline hitt ning ta peab seda üheks parimaks veiniks, mida eales selles piirkonnas maitsta on saanud. shveitsi päritolu parfüümidisainer ja kvaliteetveinide armastaja Silvio Denz on enda käe alla koondanud mitu väljapaistvat veinimõisa Bordeaux piirkonnas: Château Faugères, Château Péby Faugères, Château Cap de Faugères ja Château de Chambrun. Esimesed kolm kuulusid kaua aega Esquissaud perekonnale, ent liikusid siis käest kätte, kuni 2000. aastatel sai need oma valdusesse Silvio Denz. Silvo Denzi veinimõisates on viinamarjakasvatus keskkonnasõbralik, naturaalne ning jätkusuutlik.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Punased veinid.
SmartPOST pakiautomaat 2,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €.
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).
SmartPOST pakiautomaat (Soome) 10,95 €
Tellimus Helsinkis kohal 2-3 (ülejäänud Soomes 3-5) tööpäevaga peale väljasaatmist.
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €..
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›