XS Mänguasjad

LEGO FRIENDS Mahlaauto 41397

19,99 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga.
Rõõmustage selle hõlpsasti ehitatava LEGO Friendsi mahlaautomudeliga (41397) väikeseid kokkasid. See alates nelja aasta vanustele lastele mõeldud komplekt pakub küllaga inspiratsiooni mängu alustamiseks ja mängurõõmu mitmeteks tundideks. Lapsed saavad valmistada rannas jahedaid smuutisid ja mängida delfiinimudelitega. Laste toiduauto näeb hea välja ka lauakaunistusena ning seda võib lastetoas ringi liigutada, et puuviljamängu nautida seal, kus vaja. Esimesed sammud LEGO universumis Selle LEGO Friendsi 4+ sarja komplektiga saavad eelkooliealised lapsed lõbusal moel õppida ja ehitada. Komplektis on eriline põhiklotsidest kere, mis võimaldab ka esimest korda ehitavatel lastel mängumudeli iseseisvalt ja uhkelt kokku panna. Lihtsad juhendid Komplektiga on kaasas lihtne ehitus- ja mängujuhend, mis aitab lastel ehitusprotsessi osi mõista, parandab kujutlusvõimet ja suurendab enesekindlust. See on suurepärane võimalus tutvustada lastele LEGO klotsidega ehitamist. Laadige alla rakendus LEGO Life ja laske lastel vaadata seda LEGO Friendsi mudelit veebijuhendi Instruction PLUS keskkonnas. Nad saavad erinevate režiimide abil näha, kuidas nende ehitis ellu ärkab.

Sama brändi teised tooted: LEGO FRIENDS.

Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
DPD Pickup 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta