XS Mänguasjad

LEGO TECHNIC Katamaraan

49,99 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 päevaga.
Lapsed saavad elustada põnevad purjekasõidud selle ülilaheda LEGO® Technicu (42105) mängukatamaraaniga. See on esimene LEGO Technicu mudel, mis ujub päriselt vee peal. Nii saavad purjetamishuvilised mängimise ajal ka õppida. Vaata, kuidas purjed töötavad. Või vaata, kuidas kiilulauad suurendavad stabiilsust või kuidas tüüri keerata. Klassikalist kahe pardaga katamaraani kujutav paadimudel on reaalse sõiduki suurepärane koopia. Õpi erilise mängupaadi ehitamist ja sellega seilamist Ehita… Ehita uuesti… Mängi… Näita teistele... Selle LEGO insenerimänguasja juures on lastel palju avastamist. Naudi ehtsate paatide järgi loodud katamaraani ehitamise rõõmu. Siis aseta see vanni ja mängi läbi purjetamisseiklused, enne kui selle kiirpaadiks ümber ehitad. Kui otsid mängupaati, mis päriselt vee peal püsib, siis on see komplekt suurepärane valik. Kordumatud mänguasjad ja kaasahaarav ehituselamus LEGO Technicu komplektid sobivad suurepäraselt LEGO fännidele, kes on valmis uuteks väljakutseteks. Need pakuvad keerukamaid ehitusvõimalusi lastele ja täiskasvanutele, kellele meeldib hankida uus inseneriteadmisi või kellele meeldib lihtsalt ehitada.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Laste ehituskomplektid ja konstruktorid.

Sama brändi teised tooted: LEGO TECHNIC.

Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta