Apollo Kino

Apollo Kino

Apollo Kinos Astri on kokku 383 ülimugavat istekohta.Uue kino kolm saali on saanud kõik uhiuued ekraanid, värske saaliakustika ja moodsad kinotoolid. Esimesse saali paigaldatud Barco 4K digitaalprojektori näol on tegu maailma kinotehnika viimase sõnaga, mis võimaldab näidata filme 4k resolutsioonis koos enneolematute värvide ja pilditeravusega. Dolby Atmos 3D helisüsteem loob kinosaalis ainulaadse ruumilise heli ning võimalus kasutada elektrilisi ülimugavaid staaritoole viib kinokülastuse kokkuvõttes täiesti uuele tasemele. Kinokeskuse teises ja kolmandas saalis on kasutusel tipptasemel Dolby 7.1 Surround helisüsteem ning võimalus kasutada ka mugavaid paaristoole.

Narva Apollo Kinost saab kogu piirkonna ainuke kaasaegne kinokeskus, mis on kindlasti hea uudis ka naabermaakondades ning isegi teisel pool Eesti piiri. Uues kinos saavad värskeimad filmid linastuma nii eesti kui vene keeles.

Lisaks kaasaegseimale kinotehnikale on meie kinos moodne teeninduskontseptsioon koos võimalusega osta kinopileteid veebist, nutitelefonist ning iseteeninduskassadest, järjekorras seismata.

Samuti laieneb narvalastele Apollo Klubi lojaalsusprogramm, millega on kinopilet alati 10% soodsam ja iga kümnes pilet tasuta.

Lähim kino on parim kino!

https://www.facebook.com/ApolloKinoAstri

http://www.apollokino.ee/astri

APOLLO KINO on kuue kinokeskuse ja 27 saaliga Eesti suurim kinooperaator, pakkudes Eesti kvaliteetseimat kinoelamust täna Pärnu keskuses, Tartus Lõunakeskuses, Narvas Astri keskuses, Kuressaares Auriga keskuses ning Tallinnas Solarise ja Mustamäe keskustes.

APOLLO on lisaks suurimale kinoketile ka Eesti suurim raamatu- ja meelelahutuskaupluste kett. Apollol on 6 kinokeskust, 16 kauplust ja Baltikumi üks suuremaid e-poode ja kiiresti kasvav kinode ning Blender kohvikute võrgustik. Apollo kliendiprogramm APOLLO KLUBI võimaldab klientidel saada soodustusi ja boonuseid üle kõikide Apollo tegevusvaldkondade.

Apollo kinod asuvad Tallinnas Solaris ja Mustamäe Keskustes, Pärnus Pärnu Keskuses, Narvas Astri Keskuses, Kuressaares Auriga keskuses ning Tartus Lõunakeskuses, kus asub ka Eesti esimene Apollo Kinode esindussaal Apollo MAX. Apollo kauplused asuvad paikades, kuhu me kõik ikka ja jälle satume – Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Haapsalus, Viljandis, Kuressaares ja Kohtla-Järvel. Pakume oma klientidele kümneid tuhandeid raamatuid, põnevaid filme, meeleolukat muusikat ja nutikaid ning seltskondlikke mänge – kõik vajalik kvaliteetse aja sisustamiseks. Blenderi mahlabaare saad külastada Ülemiste, Kristiine, Solaris, Rocca Al Mare ja Mustamäe keskustes. 2017 aasta kevadest on Blender ka Tartus, Lõunakeskuses. Meelelahutusmaailmad sulanduvad ning see on trend, mida Apollo soovib Baltikumis juhtida. Tulevikus plaanib Apollo lisaks kauplustele avada ka uusi mahlabaare ning kinosid Eestis ja Lätis.

Apollo on hubane ja uuendusmeelne koht, kuhu on alati hea tulla. Meie teenindajad on sõbralikud, asjatundlikud ja mängulised. Ootame sind Apollodesse ja soovime, et naudiksid oma vaba aega!

Oktoobris 2016 valiti Apollo rahvusvahelise konkursi The Global Service Design Award finaalis maailma parima teenusekontseptsiooniga ettevõtteks.

Müüja

Apollo Kino OÜ (Registrikood: )

53442798 info@apollokino.ee

Välisvaade
Majajuht ›