Apollo Kino

Iga päev

Apollo Kino

Iga päev

Apollo Kino

Apollo Kinos Astri on kokku 383 ülimugavat istekohta.Uue kino kolm saali on saanud kõik uhiuued ekraanid, värske saaliakustika ja moodsad kinotoolid. Esimesse saali paigaldatud Barco 4K digitaalprojektori näol on tegu maailma kinotehnika viimase sõnaga, mis võimaldab näidata filme 4k resolutsioonis koos enneolematute värvide ja pilditeravusega. Dolby Atmos 3D helisüsteem loob kinosaalis ainulaadse ruumilise heli ning võimalus kasutada elektrilisi ülimugavaid staaritoole viib kinokülastuse kokkuvõttes täiesti uuele tasemele. Kinokeskuse teises ja kolmandas saalis on kasutusel tipptasemel Dolby 7.1 Surround helisüsteem ning võimalus kasutada ka mugavaid paaristoole.

Narva Apollo Kinost saab kogu piirkonna ainuke kaasaegne kinokeskus, mis on kindlasti hea uudis ka naabermaakondades ning isegi teisel pool Eesti piiri. Uues kinos saavad värskeimad filmid linastuma nii eesti kui vene keeles.

Lisaks kaasaegseimale kinotehnikale on meie kinos moodne teeninduskontseptsioon koos võimalusega osta kinopileteid veebist, nutitelefonist ning iseteeninduskassadest, järjekorras seismata.

Samuti laieneb narvalastele Apollo Klubi lojaalsusprogramm, millega on kinopilet alati 10% soodsam ja iga kümnes pilet tasuta.

Lähim kino on parim kino!

https://www.facebook.com/ApolloKinoAstri

http://www.apollokino.ee/astri


Loe edasi

Apollo Kino OÜ (Registrikood: 12383294)
Tartu mnt 80d, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Astri Keskuse värskete uudiste ja pakkumistega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Astri Keskus

Astri Keskus on Narva suurim ostu- ja meelelahutuskeskus. Riidepoodidest on keskuses esindatud mitmeid tuntud rõivabrändid nagu MustangDenim DreamH&MLindexReservedCropp ja Ivo Nikkolo. Spordisõpradele on avatud suur Sportland-i kauplus. Kaupluses asuvad ka mitmed kingapoed, ehtepooed ning lastekaupasid pakkuvad kauplused. 

Lisaks asuvad keskuses ka elektroonikapood Euronics, loomapoed Kika ja PetCity ning raamatupood Rahva Raamat. Keskuses asuvad telekommunikatsiooni ettevõtete Tele2 ja Elisa esindused, SEB PangakontorErgo KindlustusTravibest reisibüroo ja kellasepp. Lisaks asub keskuse esimesel korrusel suur Selveri toidupood ja Apotheka apteek.

Laia valiku ilutooteid pakuvad Tradehouse Ilukaubamaja ning Ideaal Kosmeetika kauplus. Iluteenuseid igale maitsele leiab keskuse kolmandal korrusel, kus asuvad juuksurisalong Le SalonBarber Shop ja Dermalogica esinduspood. 

Keskuses leidub ka mitmeid maitseelamusi pakkuvaid kohvikuid ja restorane. Näiteks aasia kööki tutvustav restoran Monk, hubane kohvik-pagariäri Oma ja mõnus burgerikoht Narva Diner

Meelelahtust igale eale ja maitsele pakuvad keskuse kolmanda korrusel asuvad Apollo Kino AstriBombey BowlingAstri planetaarium ja Galaktikum Mängutuba. Astri Keskuse tornis asub ka vaateplatvorm, kust avaneb ilus vaade Narvale.

Loe edasi