Sõbralt Sõbrale

E-R 10-19 L 10-16 P- Suletud

Sõbralt Sõbrale

E-R 10-19 L 10-16 P- Suletud

Sõbralt Sõbrale

Sõbralt Sõbrale on Eesti üks suurimaid sotsiaalseid ettevõtteid, mille eesmärk on ühendada andja ja saaja rõõm. Meie kauplustest võib leida kõike, mida ühes koduses majapidamises vaja läheb - riideid, mööblit, raamatuid, tehnikat, mänguasju ja kodukaupu.

Ootame kõiki tooma puhastatud ja korrastatud kaupa meie kauplustesse. Annetatud kauba üle peame eraldi müügiarvestust ning saadud vahendid suuname 100%-liselt heategevusse, toetades abi vajavaid peresid ja lapsi.

Eestis on kokku 18 Sõbralt Sõbrale kauplust, 14 erinevas linnas. Vaata ka Sõbralt Sõbrale e-poodi: https://sobraltsobrale.ee/epood/

Loe edasi

EEKBL-Valduste OÜ (Registrikood: 10242081)
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Annemõisa tn 2, 50708

Välisvaade
Majajuht ›

Fama keskus

Narva suurima kodu- ja sisustuskaupade valikuga kaubanduskeskuses on enam kui 80 kauplust ja teenuseosutajat. Keskuses on esindatud sellised kodukaupade kauplused nagu Home4YouJysk, ehituspood Ehituse ABC ja taaskasutuskauplus Sõbralt sõbrale.

Keskuse kolmandal korrusel asub piirkonna suurim spordiklubi MyFitness. Spordisõpradele pakuvad laia valiku spordi- ja vabaajarõivaid keskuse kauplused Sportland ja Rademar. Esindatud on ka suur valik elektroonikapoode, millest tuntuimad on OnOffKlick ja ArvutitarkRiidepoodidest asuvad Fama Keskuses teiste hulgas ka Selfie FashionSAX & Rõivad ja Denim Dream outlet. Keskuses asub ka avar raamatupood Mnogoknig ja paljude lemmik toidupood Rimi.

Fama Keskuse esimesel korrusel on avatud toidutänav - ideaalne koht, et teha väike paus shoppamisest ning võtta kosutav kohv koos magusa ampsuga. MonkPeetri PizzaChocolaterie ParisienneSushi Crisis ja kohvik OMA on vaid osa keskuse söögikohtadest. 

Loe edasi