IKEA

E-L 10-21, P 10-19

IKEA

E-L 10-21, P 10-19

IKEA

Tervitame sind IKEA Tartu planeerimisstuudiost!
Tartu planeerimisstuudio eesmärk on pakkuda klientidele mugavat, inspireerivat ja lihtsasti ligipääsetavat keskkonda, kus saab tuge isikupäraste mööblilahenduste planeerimisel. Tartu esinduses pakume nii individuaalset planeerimisteenust kui ka abi IKEA veebiplaneerijate kasutamisel.

Olenemata sellest, kas otsid koju uut kööki, riidekapilahendust või taskukohast hoiumööblit, saad IKEA planeerimisstuudio näidistesaalis inspiratsiooni koguda või küsida nõu meie abivalmis töötajatelt, kes aitavad sul oma unistuste moodulsüsteemi planeerida. Samuti on sul võimalik broneerida personaalne kohtumine köögiplaneerimise eksperdiga. Ja kui soovid, teeme su elu lihtsamaks ning toome tellitud tooted sulle ise koju kätte.

Kuigi Tartu planeerimisstuudio keskendub eelkõige mööblilahenduste planeerimisele, saad lisaks veebipoes või kohapeal teha tellimusi ja toodetele planeerimisstuudiosse järele tulla.

Planeerimisstuudio lahtiolekuajad
IKEA Tartu planeerimisstuudio on avatud E–P 10.00–20.00.

Tellimuste väljastamine toimub iga päev nii laadimisalal kui ka planeerimisstuudio kassas:
kui sinu tellimus kaalub rohkem kui 30 kg, saad selle kätte hoone taga asuvast laadimisalast, mis on avatud iga päev 08.00–20.00;
kui sinu tellimus kaalub kuni 30 kg, saad selle kätte planeerimisstuudiost ajavahemikus 10.00–20.00.

Soorita kõik oma ostud mugavalt meie e-poest, mis on avatud 24/7 aadressil www.IKEA.ee.

Loe edasi

Runikon Retail OÜ (Registrikood: 14611049)
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 66/1, 13816.

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi