Mängudžungel

E-P 11-20

Mängudžungel

E-P 11-20

Mängudžungel

MÄNGUDŽUNGEL MÄNGUMAA 2 KORRUSEL!

Meie juures Mängudžunglis on võimalik mängida tunnitasu alusel kuni 140 cm pikkustel lastel.


Oleme avatud iga päev 11.00-20.00.


Mängutunni hind Mängudžungli mängumaal:

5€/ 1h Tavapilet

4€ /1h Ühest perest 3 ja enam lastMängudžunglisse on lubatud kõik kuni 8 aastased lapsed, kes pole pikemad kui 140 cm.


Nooremad kui 4 aastat võivad mängima tulla ainult koos täiskasvanud saatjaga.


Mängudžunglisse mahub korraga kuni 30 last.

Info: +372 5302 8424, e-mail info.mangudzungel@gmail.com

Loe edasi

Mängudžungel OÜ (Registrikood: 14118722)
Lääneringtee 39 Tartu linn, Tartu linn Tartu maakond 50501

Välisvaade
Sisevaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi