Rimi Hyper

E-P 09-22

Rimi Hyper

E-P 09-22

Rimi Hyper

Rimi Eesti Food AS osaleb aktiivselt ühiskonnaelus. Juhtiva jaekaubandusettevõttena tunneme suurt sotsiaalset vastutust. Toetame jätkusuutlikku arengut ja pöörame erilist tähelepanu keskkonnasäästlikkusele. Soovime kaasa aidata elukeskkonna tervislikumaks muutmisele. Tahame olla avatud ja ausaks partneriks oma klientidele, koostööpartneritele ja töötajatele.

Meie visioon

Aitame muuta iga päeva pisut lihtsamaks

Meie missioon

Olla juhtiv toidukaupade jaemüüja Balti riikides.

Lisateenustena pakume võimalust osta Piletilevi -ja piletimaailma pileteid ning kiirlotot.

RIMI HYPER hüpermarket on toidu- ja esmatarbe kauplus, kust leiab kõik vajaliku ühe korraga ning kliendi kasutuses on lai tootevalik soodsate hindadega. Kaupluses on suur puu- ja köögivilja valik, palju omamärgitooteid ning armastatud kohalikke tooteid.

Kiiremaks ostlemiseks on kaupluses ka iseteeninduslahendused nagu puldikassad, iseteeninduskassad, telefoniga ostlemine. Tooteid on võimalik ka ette- ja koju tellida läbi Rimi e-poe aadressil www.rimi.ee

Lisaks toidu- ja esmatarbekaupadele leiab hüpermarketist ka raamatuid, tehnikat, majapidamistarbeid, hooajakaupu ning palju muud!

Loe edasi

Kinnisvaravalduse AS (Registrikood: 10434202)
Põrguvälja tee 3, Pildiküla Rae vald Harju maakond 75308

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi