Taaskasutuspood Garderoob

E-P 11-19

Taaskasutuspood Garderoob

E-P 11-19

Taaskasutuspood Garderoob

Ootame sind avastama uut ja põnevat keskkonnasõbraliku moe ning taaskasutuse maailma. Meie eesmärk on luua inspireeriv koht, kus iga rõivas jutustab oma lugu ja sära ning kus iga ese leiab endale uue armastava kodu. 👚👗👠


Kas sinu garderoob on täis ainulaadseid rõivaid ja aksessuaare, mida soovid teiste moehuvilistega jagada? Siis oled just õiges kohas! Meie Garderoobis saad rentida endale boksi, kus saad oma lemmikuid esemeid teiste klientidega jagada ja müüa. See on suurepärane võimalus anda oma garderoobile uus hingamine ning samal ajal teistega inspireerivalt suhelda.


Keskkonnasõbralikud ja stiilsed taaskasutusrõivad on moemaailmas järjest olulisemad ning meie Garderoob on parim paik nende aarete leidmiseks. Liitu meie kogukonnaga ning aita kaasa jätkusuutlikule moelevikule. Astu sisse meie uude Garderoobi ja avasta enda jaoks midagi erilist!


Tule ja loo enda garderoob teistmoodi koos meiega! 👌

Loe edasi

Cassandra Invest OÜ (Registrikood: 14740031)
Pronksi tn 3-25, Tallinn

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi