E-P 10-21. Lahtiolekuajad

Tasuta kohaletoimetamine
pakiautomaatidesse alates 79 €

Võida 10-eurone kinkekaart.
Osale siin ›

Usaldusväärne ja turvaline
Tagame turvalise ostlemise

Uudised ja pakkumised

PAKKUMINE / Apollo Kino

KINODELNIK!

Unusta sinine esmaspäev! Tee sellest kinone esmaspäev! Apollo Kino Solarises on KINODELNIK! Ole kasvõi terve päev kinos, sest piletid maksavad kõigile vaid 2,59! Kohtume KINODELNIKul igal esmaspäeval Apollo Kino Astris!1. KAMPAANIA KORRALDAJA “Kinodelnik”(edaspidi kampaania) korraldaja on Apollo Kino OÜ, Põikmäe tn 2, 76406, Tänassilma küla, Saku vald, Harju maakond, Eesti Vabariik, reg.kood12383294, www.apollo.ee 2. KAMPAANIA SISU, AEG & KOHT Kampaania perioodil kehtivad Apollo Kino Astris igal esmaspäeval soodsad piletihinnad – tavafilmidele 2,59€ ja 3D-filmidele 3,39€. 3. OSALEMISE TINGIMUSED 3.1 Sooduskampaania kehtib ainult Apollo Klubi liikmetele ja Apollo Kino Atris. 3.2 Apollo Klubi reeglid: http://www.apollokino.ee/info/rules 3.3 Apollo Klubi liitumisinfo: http://www.apollokino.ee/info/club 4. LISAINFORMATSIOON 4.1. Kõik Apollo Kino OÜ otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. 4.2 Filme lubatakse vaatama vastavalt neile kehtestatud vanusepiirangutele. Kehtestatud vanusepiirangutest nooremad pääsevad filmi vaatama ainult koos täiskasvanud saatjaga (vähemalt 18a) ja saatja vastutusel. Külastajate vanust kontrollitakse piletikontrollis. 4.3. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Apollo Kino OÜ’l ühepoolne õigus katkestada kampaania, teatades sellest koheselt meedia vahendusel. 4.4 Apollo Kino OÜ ei avalda klientide isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a. juhtudel kui seda näeb ette Eesti Vabariigi seadus. 4.4. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.

PAKKUMINE / Euronics

Kõikide arvutitega kaasa Microsoft Office 365 Personal väärtusega 69€!

Süle- või laua- või tahvelarvuti ostuga saad nüüd kaasa Microsoft Office 365 Personal aastase litsentsi väärtusega 69€ Office 365 Personal litsents sisaldab: Office’i rakenduste täiskomplekti Saate paigaldada juba tuttavad ja usaldusväärsed rakendused Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ja Access. Sisaldab uusi PC- ja Mac-arvutite jaoks mõeldud Office 2016 rakendusi. Kasuta mitmes seadmes Office’i täiskomplekti saad kasutada ühes PC- või Mac-arvutis, ühes tahvelarvutis ja ühes nutitelefonis (sh Windowsi, Apple-i ja Android-i seadmed). Tellimusega kaasnevad eelised: Terve terabait andmeid Sinuga alati ja kõikjal kaasas - Office 365 tellimus annab Sulle tohutult suure hulga pilveruumi. Nüüd võid hoida oma digitalse elu mugavalt ja turvaliselt pilves. 1 TB pilveruumi mahutab näiteks üle 100 HD-kvaliteedis filmi, üle 15 000 tunni muusikat, vähemalt 300 000 fotot või miljoneid raamatuid ja dokumente! Juurdepääs kõikjalt - Saad 1 TB OneDrive'i pilveteenusesse salvestatud dokumente, fotosid ja videoklippe redigeerida ja teistega jagada pea kõikjal ja mis tahes seadme kaudu. Alati ajakohane - Office 365 Personali aktiivse tellimusega ei pea Sa kunagi muretsema Office’i värskendamise pärast, kuna Sul on alati juurdepääs Office’i uusimatele rakendustele, funktsioonidele ja teenustele. Suhtle muretult Skype’i kaudu - Mis tahes riigis asuvate sõprade ja pereliikmetega suhtlemiseks saad kasutada 60 minutit Skype’i kõneaega kuus. Microsofti tugi - Office 365 tellijana saad kohe abi Microsofti koolitatud asjatundjate käest telefoni või vestluse teel – ilma lisatasuta.

Uued tooted

Allahinnatud tooted

Visionary Pants

Visionary Pants Tumesinised toon-toonis naiste teksapüksid "Hourglass fit"

139,00 € 185,00 €
Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti

Verivärskelt valminud limiteeritud koguses tumesinised toon-toonis Visionäärid! Eestis disainitud ning käsitsi valmistatud naiste ikoonilised teksapüksid kaubamärgilt Reval Denim Guild. Ülemaailmselt patenteeritud disain muudab visuaalselt kandja jala sihvakamaks ning lisab veidi kurvikust just sinna, kuhu vaja. Sügavsinine elastne teksakangas Belgiast, nahksildid Saksamaalt, metalsed detailid Itaaliast ning kohalike õmblusmeistrite jäägitu pühenduvus garanteerivad püksi kõrge kvaliteedi ning vastupidavuse. Püksi õmblemisel oleme kasutatud spetsiaalseid vintaaž teksamasinaid ja tugevat teksaniiti, seal juures on püksi sisesed õmblused kaetud 100% puuvillase kangaga saavutamaks niidivabam ja puhtam lõpptulemus. Visionary pükste disanimisel oli meie eesmärgiks leida ideaalne istuvus enamikele kehatüüpidele, mistõttu on püksid jagatud kaheks erinevaks mudeliks: "Liivakella" lõige on mõeldud istumaks enamikele naistele, kus püks on puusast ja säärest laiem ning värvlist kitsam, seal juures "Atleetlik" lõige on pikemale ja kitsamale säärele ning värvlist veidi laiem kaunistamaks kõrgema puusaga naise keha. Need visuaalseid imesid tegevad teksapüksid Põhja-Euroopa vanimast pealinnast saavad kindlasti olema Sinu garderoobi kõige väljapaistvamate riideesemete hulgas. Teie, Reval Denim Guild *Leidmaks endale õige mudel ja suurus, aseta lauale laiali oma kõige paremini istuv teksapaar ning mõõda püks vastavalt Visionary suuruse juhendis näidatud asukohtadele (pikkus, puus ja värvel) ning seejärel võrdle saadud tulemusi Visionary erinevate mõõtudega.