Selver

Selver

Selver on eestimaine jaekett, kuhu kuulub 49 kauplust erinevates Eesti piirkondades. Selver annab tööd üle 2600 inimesele. Selveri eripäraks on oma köök – Selveri Köök, mis pakub laias valikus kulinaaria- ja kondiitritooteid.

Meie esimeseks kaupluseks oli Punane Selver Lasnamäel, mille avasime 1995. aastal.

Soovime luua ja hoida kliendi usaldust. Loome sõbraliku õhkkonna, teenindame kiiresti ja asjatundlikult, pakume kvaliteetseid kaupu ja Selveri Köögi ning Selveri Pagarite maitsvaid tooteid. Meie kauplused asuvad liikluse sõlmpunktides ja võimaldavad seetõttu kliendile kiiret ja mugavat poeskäiku. Klientide südamed on võitnud nii SelveEkspressi iseteenindus kui e-Selver, kahel järjestikusel aastal kõige kliendisõbralikumaks e-poeks valitud kauplus – soovitud kaubad saab tellida nii koju kui kontorisse.

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega.

Selveri missioon ehk peamine eesmärk on luua ja hoida kliendi usaldust. Loome sõbraliku õhkkonna, teenindame kiiresti ja asjatundlikult, pakume kvaliteetseid kaupu ja Selveri Köögi maitsvaid tooteid. Selveri kauplused asuvad liikluse sõlmpunktides ja võimaldavad seetõttu kliendile kiiret ja mugavat poeskäiku.

Selveri eripäraks on oma Selveri Köök, mis pakub laias valikus maitsvaid ja uudseid salateid, kulinaaria- ja pagaritooteid. Lisaks on Selveril juba suur hulk oma kaubamärki kandvaid tooteid, mis on valmistatud spetsiaalselt Selverile. Kõik omatooted on tervislikud, sõbraliku ja silmatorkava kujunduse ning hea hinnaga.

Partner

Selver AS (Registrikood: )

6673440 selver@selver.ee

Majajuht ›