Kinkekaart

Ämmale, äiale, mehele, naisele, tütrele, sõbrale, emale, isale, onule, pojale ja onupojale. Lisaks nadule, küdile, lellele, vellele ja jumal teab veel kellele! Astri Grupi kinkekaart sobib kingiks igaühele ja see kehtib Pärnu Keskuses, Fama ja Astri keskuses Narvas, Tartu Lõunakeskuses ning e-poes astri.ee.

Astri Grupi kinkekaart on Eesti suurim kinkekaart, mis kehtib sadades poodides ja söögikohtades ning mis peidab endas mitmeid uuenduslike võimalusi.

Kinkekaart

Mis teeb Astri kinkekaardi nii eriliseks?

Kust kinkekaarti soetada saab?

Kinkekaardid on saadaval kõikide meie kaubanduskeskuste infopunktides ning samuti ka meie e-keskuses, kust saad kinkekaardi mugavalt pakiautomaati või kulleriga koju tellida.

Veebist kinkekaardi tellimiseks vali endale lähim keskus, lisa ostukorvi sobiva väärtusega kinkekaart ning vormista tellimus. Kaardi saadame keskuste pakiautomaati tasuta loetud päevade jooksul. Vali lähim keskus:

Kas ma saan kinkekaarti tellida ka ettevõttele?

Kinkekaart on väga hea kingitus ka ettevõtetele, kes soovivad oma meeskonnale kinkida valikuvabadust. Kinkekaardi tellimiseks ettevõttele ei tule teha muud, kui sooritada tellimus meie e-keskusest, tasuda ülekandega ning tulla kinkekaartidele järele kas keskuse infopunkti või tellida need endale sobivasse pakiautomaati või kulleriga kontorisse.

Loe lähemalt, kuidas kinkekaarte ettevõttele tellida.

Kui sul tekkis kinkekaardi soetamisega seoses küsimusi, siis palun tutvu meie korduma kippuvate küsimustega.

Tutvu kinkekaardi tingimustega siin