Kinkekaart

Astri Grupi kinkekaart on Eesti suurim kinkekaart, mis kehtib rohkem kui 300 kaupluses ja söögikohas ning kuhu saab raha juurde laadida.

Kus Astri Grupi kinkekaart kehtib?

Kinkekaarti saab kasutada nii Tartus, Pärnus kui ka Narvas, nagu varem juba mainitud, siis kokku rohkem kui 300 kaupluses ja söögikohas. Olenemata sellest, kas tellid Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Keskuse, Narva Fama Keskuse või Astri Keskuse kujundusega kinkekaardi, võid kindel olla, et see kehtib ka kõikides teistes meie keskustes:

Kust kinkekaarti soetada saab?

Kinkekaardid on saadaval kõikide meie kaubanduskeskuste infopunktides ning samuti ka meie e-keskuses, kust saad kinkekaardi mugavalt pakiautomaati või kulleriga koju tellida. Telli kinkekaart veebist:

Telli Lõunakeskuse kujundusega kinkekaart internetist ›

Telli Pärnu Keskuse kujundusega kinkekaart internetist ›

Telli Astri Keskuse kujundusega kinkekaart internetist ›

Telli Fama Keskuse kujundusega kinkekaart internetist ›

Kinkekaart

Mis teeb Astri kinkekaardi mugavaks ja heaks?

Kinkekaardi saldo

Kas ma saan kinkekaarti tellida ka ettevõttele?

Kinkekaart on väga hea kingitus ka ettevõtetele, kes soovivad oma meeskonnale kinkida valikuvabadust ja rõõmu. Kinkekaardi tellimiseks ettevõttele ei tule teha muud, kui sooritada tellimus meie e-keskusest, tasuda ülekandega ning tule kinkekaartidele järele kas keskuse infoletti või tellida kaart endale sobivasse pakiautomaati või kulleriga kontorisse.

Loe lähemalt, kuidas kinkekaarte ettevõttele tellida.

Kui sul tekkis kinkekaardi soetamisega seoses küsimusi, siis palun tutvu meie korduma kippuvate küsimustega.