10 kingiideed jõuludeks

Kes meist poleks olnud hädas lähedastele kingituste planeerimisega? Enamasti soovime kinkida midagi, mis kutsuks esile positiivseid emotsioone või jätaks kustumatu mälestuse. Midagi mida kingisaaja saaks nautida igapäevaselt, kuid mida ta pole siiani raatsinud ise soetada. Järgnevast kingijuhist leiad ideid nii meestele, naistele kui ka lastele. Nautimiseks individuaalselt või üheskoos.


NAISTELE

10 kingiideed jõuludeks

Väärismetallist ehted

Hästi valitud väärismetallist ehted annavad naisele juurde loomulikku sära ning muudavad ka tagasihoidlikuma riietuse pidulikuks ning stiilseks. Lisaks kannab ehe endaga sentimentaalset väärtust ja tuletab kingituse tegijat aegajalt meelde.

Keha ja juuksehoolduse kinkekomplektid

Iga naine soovib enda eest hoolitseda ning kodusel jõuluperioodill on selle jaoks täpselt õige aeg. See annab võimaluse välja astuda argipäevarutiinist ning teha midagi enda jaoks. Tööl, kooli või laste kõrvalt võib olla keeruline leida aega iseendale, seega saades kallima käest kingituseks mõnusa kinkekomplekti ja ühe rahuliku õhtu, võib meelt turgutada pikaks ajaks.


MEESTELE

10 kingiideed jõuludeks

Spordikell

Isegi siis, kui su mees pole kõige sportlikum, võib spordikell talle kasuks tulla. Nutikas spordikell annab võimaluse oma päevast aktiivsust monitoorida ning ka teavitusi kiiremini märgata. Mine tea, võib-olla saab nii mõnigi sõnum kiirema vastuse.

Nutikõlar (Google Home Mini või Amazon Echo)

Väike tehnoloogiline abiline, kes vastab hea meelega su küsimustele ning tuletab sulle meelde olulisemaid sündmusi. Kui soovid, siis mängib ta sulle muusikat, loeb ette uudiseid või ilmateadet. See lihtne, kuid samas nutikas vidin muudab kodu tõeliseks nutikoduks ning varsti ongi keeruline oma väikese abiliseta elu ette kujutada.


LASTELE

10 kingiideed jõuludeks

Kendama

Selle aasta kõige popim mänguasi on Kendama. Kui su laps pole veel sinu poole pöördunud sooviga endale Kendamat saada, võid suhtelisel kindel olla, et varsti see juhtub. Siiski on erinevatel mudelitel vahed sees, lisaks sellele, et nad näevad erinevad välja, võib nende käepide, suurus ja raskus erineda. Seega uuri enda noorelt Kendama fännilt, millist mudelit parasjagu tarvis on.

Playmobil

Just eelkõige eelkooli ja algklassi lastele mõeldud mängukomplektid on viimastel aastatel muutunud eriti populaarseks detailirohkuse ja mängurõõmu tõttu. Lapsed saavad osa nii ehitamisest kui ka lihtsalt mängimisest, sest valminud asjad on vastupidavad ja püsivad hästi koos.


KÕIGILE

10 kingiideed jõuludeks

Lauamängud

Häid lauamänge saab pere- ja sõpraderingis mängida mitmeid kordi. Kui soovid jõuluõhtul perega lõbusalt koos aega veeta, on lauamäng selleks hea võimalus. Vastavalt mängule saate omavahel tekitada põnevaid võistlusmomente, õppida üksteist paremini tundma või lihtsalt koos rõõmu tunda.

Mängukonsool

Olgu konsooliks Playstation, Xbox või Nintendo Switch, kõigil neil leidub palju põnevaid mänge. Kui oled harjunud õhtuti teleka ees lihtsalt istuma ja sarja vaatama, siis võid selle asendada mõne põneva mänguga. Paljudel mängudel on kaasahaarav lugu, mis jutustatakse sulle mängu läbides. Tehes erinevaid valikuid mängu jooksul jõuad ühe lõpuni mitmetest võimalikest ja seega on võimalus mängida mitmeid kordi, et näha ära kõik lõpptulemused. Enne kui teed otsuse ühe või teise konsooli kasuks, veendu, et sinu lemmikmängud oleksid antud konsoolil saadaval ning uuri millised erinevused neil on. Konsoolist võib rõõmu tunda terve pere, tuleb lihtsalt välja valida õiged mängud.

E-luger

Paratamatult saab e-luger meeldida ainult inimesele, kellele meeldib lugeda. Samas võib ta pakkuda avastamisrõõmu inimestele, kes pole tavaliselt harjunud palju raamatuid lugema. E-lugerit on mugav ja kerge kaasas kanda ning seega sobib ta inimesele, kes liigub palju ringi või reisib tihti. Selle asemel, et kaasas kanda mitut raamatut saab terve raamaturiiuli ühe seadmega kaasa haarata. Tänu mugavale taustavalgusele saab raamatut lugeda igal pool, nii täiesti pimedas kui ka kuuma päikese all.

Astri Kinkekaart

Kui pea ikka veel mõtetest tühi on ja juhe täiesti kokku jooksnud, siis on alati võimalus kingituseks kinkida kinekaart. Astri Kinkekaart kehtib kõikides Astri Grupi keskustes (Lõunakeskus, Fama Keskus, Astri keskus ja Pärnu Keskus) ning veebipoes astri.ee. Nii saab kingituse saaja igast Eesti nurgast otsida endale täpselt sobiva kingituse, sest kokku kehtib kinkekaart rohkem kui tuhandes poes.

Soovitused

Huvitavat lugemist