Astri Grupist

Astri Grupp on Eesti kapitalil põhinevate ettevõtete grupp, mis tegeleb peamiselt kaubandusliku kinnisvara arendamise ning üüri- ja haldamisteenuse osutamisega. Astri Grupp on asutatud 1991. aastal. Täna omab Astri grupp läbi erinevate ettevõtete kaubanduskinnisvara Tartus, Pärnus, Narvas ja Tallinnas.

Astri meeskonnal on 25 aasta pikkune kaubanduskogemus - 1993. aastal käivitati “Astri” toidukauplustekett Lõuna-Eestis ja aastal 1997 laieneti Narva. Kuni “Astri” kauplusteketi müügini aastal 2000 oldi esmatarbekaupade jaemüügi turuliider nii Tartus kui Narvas.

Elamuskaubandus üle Eesti

Alates aastast 2000 on grupi põhitegevuseks kaubandusliku kinnisvara arendamine. Esimese arendusena avati aastal 2001 Lõunakeskus, mida on aastate jooksul arendatud ja laiendatud Lõuna-Eesti suurimaks kaubanduspargiks.

üle 17M

külastaja aastas

500

kauplust ja teenust

145 000

ruutmeetrit kaubandust

Tänaseks on Astri Grupi tegevus edukalt laienenud nelja suuremasse Eesti linna ja ka internetti. Lisaks Tartu Lõunakeskusele kuuluvad Astri Grupile Pärnus Pärnu Keskus, Narvas Astri Keskus, Fama Keskus ja Tempo Mööblimaja ning Tallinnas Balti Jaama Turg ja DEPOO.

Internetis koondab kõiki keskusi ja turge e-keskus Astri.ee. Astri.ee-st saab mugavalt ühe ostukorviga mitmete erinevatest e-poodidest kaupu tellida.

Iga päev töötame Astri Grupis selle nimel, et luua oma klientidele ja koostööpartneritele meeleolukas, edukalt toimiv ning kasulik keskkond nii vaba-aja veetmiseks ja ostlemiseks kui ka tööks ja äriks.

Mitmetele suurtele brändidele nagu H&M, Sportland ja Apollo Kino on Astri Grupp suurim koostööpartner Eestis.

Astri Grupp