Astri Grupist

Astri Grupp on Eesti kapitalil põhinevate ettevõtete grupp, mis tegeleb peamiselt kaubanduskeskkondade arendamise ning üüri- ja haldamisteenuse osutamisega. Astri Grupp on asutatud 1991. aastal. Täna omab Astri grupp läbi erinevate ettevõtete kaubanduskeskkondi Tartus, Pärnus, Narvas, Tallinnas ja internetis.

Astri meeskonnal on 25 aasta pikkune kaubanduskogemus - 1993. aastal käivitati “Astri” toidukauplustekett Lõuna-Eestis ja aastal 1997 laieneti Narva. Kuni “Astri” kauplusteketi müügini aastal 2000 oldi esmatarbekaupade jaemüügi turuliider nii Tartus kui ka Narvas.

Elamuskaubandus üle Eesti

Alates aastast 2000 on grupi põhitegevuseks kaubanduskeskkondade arendamine. Esimese arendusena avati aastal 2001 Lõunakeskus, mida on aastate jooksul arendatud ja laiendatud Lõuna-Eesti suurimaks kaubanduspargiks.

25M
külastajat aastas
700
kauplust ja teenust
185 000
ruutmeetrit kaubandust
3000
töökohta

Tänaseks on Astri Grupi tegevus edukalt laienenud nelja suuremasse Eesti linna ja ka internetti. Lisaks Tartu Lõunakeskusele kuuluvad Astri Grupile Pärnus Pärnu Keskus, Narvas Astri Keskus ja Fama Keskus ning Tallinnas Balti Jaama Turg ja DEPOO.

Internetis koondab kõiki keskusi ja turge e-keskus Astri.ee. Astri.ee-st saab mugavalt ühe ostukorviga tellida üle 300 erineva e-poe kaupu.

Iga päev töötame Astri Grupis selle nimel, et luua oma klientidele ja koostööpartneritele meeleolukas, edukalt toimiv ning kasulik keskkond nii vaba-aja veetmiseks ja ostlemiseks kui ka tööks ja äriks.

Mitmetele suurtele brändidele nagu H&M, Sportland ja Apollo Kino on Astri Grupp suurim koostööpartner Eestis.

Astri Grupp

Müüdud arendused

Tempo Mööblimaja Narvas. Müüdud 2018 oktoobris OG Elektrale.

Tulevased arendused

LõunaTERA koolimaja Tartus.
Astri Köök toomishoone Tartus.
Balti Jaama Turu 2. etapp Tallinnas.