E-P 10-21. Lahtiolekuajad

Tasuta kohaletoimetamine
pakiautomaatidesse alates 79 €

Võida 10-eurone kinkekaart
Osale siin ›

Usaldusväärne ja turvaline
Tagame turvalise ostlemise

Uudised ja pakkumised
UUDIS
Soovid võita Lõunakeskuse kinkekaarti?

Loo endale Astri ID ning võid olla just see, kes võidab 10€ kinkekaardi. Loosimised toimuvad igal nädalal. Kampaanias osalemiseks loo endale Astri ID vajutades päises "Loo konto". Loosimise võitjad: Natalija Golubenko Triinu Paumere Ragnar Laius Jelena Kont Jane Viiklaid Kadi Kihva Andre Ustav Liina Hansen Maarja Laanes Liilian Laur Erika Tohver Birgit Treimann Elvis Hallik Liis Poolak Älis Rooma Siret Pani Senni Kikas „Loo endale Astri ID„ kampaania kinkekaardi loosimise tingimused: Kampaania periood: 25.08.2016-31.10.2016. Kampaanias osalemiseks loo endale Astri ID konto https://astri.ee/signup/ lehel. Loosimised toimuvad iga nädal. Iga osaleja saab loosimisel osaleda ainult ühe korra ühe verifitseeritud emaili aadressiga. Iga nädal loositakse juhuslikkuse alusel välja 1 võitja, kes saab 10€ kinkekaardi. Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel peale loosimist hiljemalt 2 päeva jooksul. Võitjate nimed avaldatakse Astri.ee lehel. Kui auhinna võitjaga ei ole Astri Grupist olenemata põhjustel võimalik ühendust saada 1 nädala jooksul pärast loosimistulemuste väljakuulutamist, on Astri Grupil õigus jätta auhind välja andmata või auhind läheb uuesti väljaloosimisele teiste Kampaanias osalejate vahel. Kui Astri Grupp on saanud auhinna võitjaga ühendust ja temaga kokku leppinud auhinna kättesaamise aja ning koha, kuid sellest hoolimata võitja ei tule auhinnale järgi hiljemalt 31.10.2016, kaotab võitja õiguse kinkekaardile ning Astri Grupil on õigus jätta kinkekaart välja andmata või anda kinkekaart teisele Kampaanias osalejale. Sularahas ega pangakontole võitu ei väljastata. Võitja poolt seoses auhinna kättesaamisega tehtud kulutusi ei kompenseerita. Võidu registreerimiseks tuleb võtta kaasa isikut tõendav dokument, mis on vajalik veendumaks, et kinkekaart väljastatakse õigele võitjale. Astri Grupil on õigus vääramatu jõu ilmnemisel Kampaania ühepoolselt lõpetada, avaldades vastava teate oma kodulehel. Kõik pretensioonid Kampaania korraldamise või läbiviimise kohta tuleb saata e-posti aadressile info@astri.ee või aadressil Astri AS, Viljandi maantee 13, 50412 Tartu. Astri Grupp tagab Kampaania käigus osalejate poolt antud andmete kaitstuse ning lähtub isikuandmete töötlemisel kehtivatest nõuetest.

Populaarsed kategooriad
Uued tooted
Allahinnatud tooted
Photopoint
Nikon Nikon D3400 + 18-55 AF-P VR Kit, punane
599,00 € 635,00 €
Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti

Nikon D3400 kere, must
+ Nikkor AF-P DX 18-55mm f/3.5-5.6G VR stabilisaatoriga standardsuum

Pildista ja jaga koheselt
Uus Nikon D3400 peegelkaamera teeb fotode jagamise eriti lihtsaks. Tänu Nikoni SnapBridge tehnoloogiale hoiab kaamera pidevat ühendust Sinu nutiseadmega ja sünkroniseerib kõik tehtud pildid automaatselt. Ava enda telefon ja naudi koheselt oma loomingut, ei mingit ootamist.
Tegemist pole lihtsalt tavaliste fotodega mis uuest Nikon D3400 tulevad. Tänu suurele 24,2-megapikslisele DX formaadis sensorile suudab kaamera teha võrratuid pilte nii valges kui ka hämarates oludes. Enam ei pea muretsema ka kiiresti tühjeneva aku pärast, kuna Nikon on sellele mudelile kaasa pannud suure mahutavusega aku millega saab järjest teha kuni 1200 pilti.

Üllata oma sõpru peegelkaamera kvaliteediga
Nikon D3400 annab vabaduse teha pilte mis ei väsi üllatamst sõpru ja tuttavaid. Kui see on sul esimene peegelkaamera, siis kaamera juhendamisrežiim (Guide Mode) juhendab sind samm sammult paremate piltide suunas. Nikoni EXPEED 4 pilditöötlusprotsessor ja 24,2-megapiksline sensor tagavad teravad ja selged pildid.

Jaga koheselt kasutades Nikon SnapBridge tehnoloogiat
Värskenda enda sotsiaalmeedia kontosid uut kvaliteeti piltidega. Nikoni uus SnapBridge kasutab madala energiatarbega Bluetooth 4.1 ühendust mis hoiab pidevat ühendust nutiseadmega. Seadmete ühendamine on lihtne, kord ühendatud, on ühendus alati olemas. Kaamera suudab automaatselt sünkroniseerida tehtud pildid mobiili või tahvliga ilma, et peaksid uuesti seadmeid ühendama. Enam ei pea muretsema kaablite, kiiresti tühjeneva aku või aja pärast, kuna nüüd on kõik Sinu pildid koheselt nutiseadmes olemas.

Paremad pildid kõikjal
Piisavalt väike, et haarata seda kõikjale. Nikon D3400 on kaamera neile kes tahavad kompaktsust ja kvaliteeti. Tänu uuele aku ja madalale energiatarbele on võimalik kaameraga teha kuni 1200 pilti ilma vahepeal laadimata, mis annab suure vabaduse näiteks reisides. Suur 3-tolline ekraan võimaldab komposeerida pilte ja videosid ning hiljem lisada erinevaid kaamerasiseseid filtreid tehtud piltidele.

Hakka videograafiks
Nikoni uue D3400 peegelkaameraga on pildistamine vaid pool lõbu. Kui tekib vajadus videot teha aitab Sind Nikoni spetsiaalne D-Movie režiim, mis aitab salvestada sujuvaid ja teravaid FullHD mõõdus videosid. Pidev autofookus hoiab subjekti teravana kaadris ja annab filmijale vabaduse liikuda. Pimedas filmimisele aitab kaasa ka lai 100–25600 ISO tundlikuse ulatus.