E-P 10-21. Lahtiolekuajad

Tasuta kohaletoimetamine
pakiautomaatidesse alates 79 €

Võida 10-eurone kinkekaart.
Osale siin ›

Usaldusväärne ja turvaline
Tagame turvalise ostlemise

Uudised ja pakkumised

UUDIS

Sangar ja Reet Aus toovad turule keskkonnasäästliku moemärgi

Eesti triiksärgi tootja Sangar ja disainer Reet Aus toovad septembris turule uue keskkonnasäästliku moemärgi AUS / SANGAR. Uus moemärk pakub roheliselt toodetud hea vaibiga naiste- ja meestemoodi. AUS / SANGAR kaubamärk on loodud rohelise tarbimise kasvavale turule ja disainiteadlikule tarbijale. Kaubamärgi tootmiseks on Sangaris juurutatud keskkonnasäästliku masstootmise põhimõtteid. Euroopa esimese ettevõttena omistati Sangarile tänavu septembris keskkonnasäästliku masstootmisettevõtte Upmade sertifikaat. „See, et Sangar tuli ideega kaasa, näitab ettevõtte tulevikku suunatud ja innovaatilist mõtlemist,“ sõnas Reet Aus. „Sangar on Euroopas esimene, kellega hakkame ka juurutame Upmade tarkvara, mis võimaldab monitoorida kogu tootmist ja planeerida ülejääva kanga taaskasutamine juba enne tootmise algust.“ Upmade tootmissüsteemi on välja töötanud Reet Aus eesmärgiga vähendada moetööstuse keskkonnamõjusid. Upmade sertifikaat tõendab, et kollektsioon on valminud rohelise tootmise tulemusena. Selleks ei ole tarvis olnud uute kangaste tootmist ega mürgiste kemikaalide kasutamist. AUS / SANGAR meestesärkide tootmisel on kokku hoitud 90% energiat ja 91% vett ning naistesärkide tootmisel 87% energiat ja 91% vett. Absoluutarvudena teeb see 3,56 m3 vähem vett ja 5,17 kWh vähem energiat ühe meestesärgi kohta ning 3,68m3 vett ja 5,33 kWh energiat ühe naistesärgi kohta. Süsinikdioksiidi on meeste särgi kohta tekitatud 1,3 kg ja naistesärgi kohta 0,9 kg vähem. Vesti tootmisel on kokku hoitud 3,15 m3 ehk 85% vett, 6,51 kWh ehk 92% energiat ja toodetud 1,64 kg vähem CO2. Materjalidena on kasutatud Sangari kangavarusid, mistõttu iga AUS / SANGARi kollektsioonis olevat mudelit jõuab müügile vaid limiteeritud arv. „Koostöö Reet Ausiga on avanud meile tee keskkonnateadliku tootmise turule,“ märkis Sangari juhatuse esimees Vahur Kraft. „Sangari särke kandes on hea teada, et aitad loodust säästa,“ lisas Kraft. „See, mis ühe särgi õmblemisest üle jääb, leiab kasutust teise särgi detailidena.“ AUS / SANGAR esimesest kollektsioonist leiab põnevate taskutega puuvillaseid triiksärke meestele ja naistele, samuti maheruudulise vesti. AUS / SANGARi moekaup on saadaval Sangari kauplustes, Reet Aus stuudios, valitud disainipoodides ning Sangari ja Reet Ausi e-poodides. Upmade sertifikaadi arendamist ja Sangari sertifitseerimist toetas Keskkonnainvesteeringute Keskus. Sangari kontserni eelmise aasta käive oli 7,9 miljonit eurot. Triiksärkide tootmisele keskendunud ettevõte haldab Sangari ja Oscar of Swedeni kaubamärke. Euroopa esimese rohelise masstootmisettevõtte Upmade® sertifikaat anti üle Sangarile neljapäeval, 29. septembril kell 11 Sangari Showroomis (Rüütli 4, Tallinn).

PAKKUMINE / Apollo

September on lastele! Võida reis Pariisi!

September on lastele! Apollodest leiab perioodil 9.-30.09 sooduspakkumises sadu lasteraamatuid kuni -70% ning filme, mänge ja mänguasju kuni -50%! Kokku on kampaanias lausa üle 300 sooduspakkumise, mille hulgas iga laps leiab kindlasti oma lemmiku. Kõik kes ostavad Apollost kampaania „September on lastele“ ajal 9.-30.09 30€ eest osalevad lennupiletite loosis Pariisi ja tagasi. Kusjuures lennupiletid loositakse välja kogu perele. Auhinna paneb välja AirBaltic. Lasteraamatute hulgast leiad juba klassikaks saanud lasteraamatuid kui ka uutest muinasjuttudest pajatavaid teoseid. Samuti on valikus arendavat kirjandust, mida kõikidel tublidel lastel hea kooli kõrvalt lugeda. Kõik, kes otsivad Eesti autorite lasteraamatuid, ei pea pettuma, sest valikus on ka lai valik Eesti autorite lasteraamatuid. Laste- ja multifilmide hulgast leiad poole hinnaga nii uusi DVD-sid kui ka armastatud klassikuid. Pakkumiste hulgas on sellised hitid nagu „Käsilased“, „Lumekuninganna ja igavene talv“,“Kung Fu panda“, „kodu“ ja nii edasi! Kõigile mängusõpradele on pakkumiste hulgas soodushinnaga lauamänge. Lisaks puslesid ja meisterdamiseks vajaminevat. Samuti uuest kogupere animatsioonist „Lemmikloomade salajane elu“ pärit tegelaste mänguasjad leiad Apollos soodushinnaga. Kõik sooduspakkumised leiad Apollo kauplustest ja e-poest: http://www.apollo.ee/eripakkumised/ Kampaania kestab kuni 30. septembrini!

PAKKUMINE / Euronics

Kõikide arvutitega kaasa Microsoft Office 365 Personal väärtusega 69€!

Süle- või laua- või tahvelarvuti ostuga saad nüüd kaasa Microsoft Office 365 Personal aastase litsentsi väärtusega 69€ Office 365 Personal litsents sisaldab: Office’i rakenduste täiskomplekti Saate paigaldada juba tuttavad ja usaldusväärsed rakendused Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ja Access. Sisaldab uusi PC- ja Mac-arvutite jaoks mõeldud Office 2016 rakendusi. Kasuta mitmes seadmes Office’i täiskomplekti saad kasutada ühes PC- või Mac-arvutis, ühes tahvelarvutis ja ühes nutitelefonis (sh Windowsi, Apple-i ja Android-i seadmed). Tellimusega kaasnevad eelised: Terve terabait andmeid Sinuga alati ja kõikjal kaasas - Office 365 tellimus annab Sulle tohutult suure hulga pilveruumi. Nüüd võid hoida oma digitalse elu mugavalt ja turvaliselt pilves. 1 TB pilveruumi mahutab näiteks üle 100 HD-kvaliteedis filmi, üle 15 000 tunni muusikat, vähemalt 300 000 fotot või miljoneid raamatuid ja dokumente! Juurdepääs kõikjalt - Saad 1 TB OneDrive'i pilveteenusesse salvestatud dokumente, fotosid ja videoklippe redigeerida ja teistega jagada pea kõikjal ja mis tahes seadme kaudu. Alati ajakohane - Office 365 Personali aktiivse tellimusega ei pea Sa kunagi muretsema Office’i värskendamise pärast, kuna Sul on alati juurdepääs Office’i uusimatele rakendustele, funktsioonidele ja teenustele. Suhtle muretult Skype’i kaudu - Mis tahes riigis asuvate sõprade ja pereliikmetega suhtlemiseks saad kasutada 60 minutit Skype’i kõneaega kuus. Microsofti tugi - Office 365 tellijana saad kohe abi Microsofti koolitatud asjatundjate käest telefoni või vestluse teel – ilma lisatasuta.

Populaarsed kategooriad

Uued tooted

Allahinnatud tooted

Visionary Pants

Visionary Pants Tumesinised toon-toonis naiste teksapüksid "Hourglass fit"

139,00 € 185,00 €
Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti

Verivärskelt valminud limiteeritud koguses tumesinised toon-toonis Visionäärid! Eestis disainitud ning käsitsi valmistatud naiste ikoonilised teksapüksid kaubamärgilt Reval Denim Guild. Ülemaailmselt patenteeritud disain muudab visuaalselt kandja jala sihvakamaks ning lisab veidi kurvikust just sinna, kuhu vaja. Sügavsinine elastne teksakangas Belgiast, nahksildid Saksamaalt, metalsed detailid Itaaliast ning kohalike õmblusmeistrite jäägitu pühenduvus garanteerivad püksi kõrge kvaliteedi ning vastupidavuse. Püksi õmblemisel oleme kasutatud spetsiaalseid vintaaž teksamasinaid ja tugevat teksaniiti, seal juures on püksi sisesed õmblused kaetud 100% puuvillase kangaga saavutamaks niidivabam ja puhtam lõpptulemus. Visionary pükste disanimisel oli meie eesmärgiks leida ideaalne istuvus enamikele kehatüüpidele, mistõttu on püksid jagatud kaheks erinevaks mudeliks: "Liivakella" lõige on mõeldud istumaks enamikele naistele, kus püks on puusast ja säärest laiem ning värvlist kitsam, seal juures "Atleetlik" lõige on pikemale ja kitsamale säärele ning värvlist veidi laiem kaunistamaks kõrgema puusaga naise keha. Need visuaalseid imesid tegevad teksapüksid Põhja-Euroopa vanimast pealinnast saavad kindlasti olema Sinu garderoobi kõige väljapaistvamate riideesemete hulgas. Teie, Reval Denim Guild *Leidmaks endale õige mudel ja suurus, aseta lauale laiali oma kõige paremini istuv teksapaar ning mõõda püks vastavalt Visionary suuruse juhendis näidatud asukohtadele (pikkus, puus ja värvel) ning seejärel võrdle saadud tulemusi Visionary erinevate mõõtudega.