Tokumaru

E-P 11-20

Tokumaru

E-P 11-20

Tokumaru

Lõunakeskuse söögikohtade valik on hea Jaapani toidu sõprade rõõmuks saanud põnevat täiendust. Oma kuuenda toidukoha avas just siin nii Eestis kui ka Soomes populaarsust kogunud Jaapani restoranide kett Tokumaru, mis tegutseb juba paar aastat ka Tartu Kaubamajas. Restorani peakokk Daigo Takagi pakub Lõunakeskuses läbilõiget Jaapani toidukultuuri paremikust – valikus on näiteks gyoza, ramen, don ja yakisoba, mille valmistmisel on kasutatud Takagi perekonna traditsioonilisi retsepte. Samuti ei puudu siit mõnusad Jaapani suupisted ja joogid. Arhitekt Tomomi Hayashi kujundatud stiilne söögikoht pakub võimalust nii head ja paremat kaasa osta kui ka eksootilisi hõrgutisi kohapeal nautida. Itadakimas!

Hea Jaapani toidu saadik Tokumaru rõõmustab sõpru Balti Jaama Turul ning Lõunakeskuses. 

Balti Jaama Turu Toidutänaval asuv uus Tokumaru pakub läbilõiget Jaapani köögi parematest paladest nii kohapeal nautimiseks kui ka mugavalt kaasaostmiseks.

Lõunakeskuse söögikohtade valik on hea Jaapani toidu sõprade rõõmuks saanud põnevat täiendust. Oma kuuenda toidukoha avas just siin nii Eestis kui ka Soomes populaarsust kogunud Jaapani restoranide kett Tokumaru, mis tegutseb juba paar aastat ka Tartu Kaubamajas.

Loe edasi

Falcon Japan OÜ (Registrikood: 11697323)
Kopli tn 25-21 Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 10412

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi