Tartu Erakool LõunaTERA

E-L 10-21, P 10-19

Tartu Erakool LõunaTERA

E-L 10-21, P 10-19

Tartu Erakool LõunaTERA

2017/2018. õppeaastal avasime Tartu Erakooli filiaali LõunaTERA. Tegemist on kogupäevakooliga, kus õpilaste tegevused on korraldatud kogu päeva ulatuses. Õppetöö vaheldub lõõgastavate tegevustega, üldhariduslik õppesisu põimub huviharidusega. Meie koolis on oluline õpilase areng, tema võimete arendamine ja eluks vajalike väärtuste kujundamine.

Peame oluliseks füüsilist keskkonda, mis peab igakülgselt toetama kavandatavaid tegevusi ja eesmärke. Ruumid on jaotatud üldklassi tundide läbiviimiseks ja sisustatud eakohase ning mobiilse koolimööbliga. See võimaldab kiiresti ruumi auditooriumiks, rühma- või individuaalseks tööks ümber korraldada. Võõrkeeleõpe toimub keeleõppepesades ja loovustunnid loovusklassides.

Iga päev veedavad õpilased ühe tunni õues aktiivselt tegutsedes või mõnd ülesannet tehes.

Tartu Erakool (TERA) on Eesti haridusmaastikul omalaadne fenomen, mis on tekkinud soovist luua parim arengukeskkond oma lastele. Kooli loomisele aastal 2007 aitasid kaasa paljud erinevad osapooled. Koolipidajaks sai mittetulundusühing Tartu Erahariduse Edendamise Selts.

2013. aastal avati koostöös Peedu Kooli Seltsiga algkooli Peedul.

Meie kool on kogukonnakool, kus koos tegutsevad õpilased ja nende pered (vanemad, vanavanemad, õed-vennad) ning kooli töötajad.

Asume Lõunakeskuse Jäähalli juures: Teaduspargi 9, 51014 Tartu

Loe edasi

(Registrikood: )

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi