Apollo Kino

Apollo Kino

Tere tulemast kinopealinna!

Apollo Kino Lõunakeskus näitab Euroopa kinodele teed. Pakkumaks parimaid elamusi oleme astunud kino luues samme, mis rahuldavad iga kinosõbra vajadused. Seda nii pildis, helis, kinotoolis kui teeninduses.

Apollo Kino Lõunakeskuses on:

Kokku on Apollo Kino Lõunakeskuses ligi 1000 mugavat kinotooli – klubitoolid, privaatsuse armastajatele paaristoolid ja unikaalse Apollo kontseptsiooniga staaritoolid.

Unikaalseid staaritoole on meil saalide peale lausa 100. Staaritooli on sisseehitatud reguleeritavad selja– ja jalatoed, puutetundlikud ekraanid, mis garanteerivad personaalse teeninduse ning toidu ja joogi tellimise otse kinosaali.

Kinopileti saad soetada lisaks mobiilist läbi Apollo Kino nutirakenduse, kust on võimalik vaadata oma ostuajalugu, hoida pilk peal oma Apollo Klubi staatusel, soodustustel, kinkepiletitel, tutvuda värske kinokavaga ning vaadata filmitreilereid.

Tule ja armu kinosse uuesti!

APOLLO KINO on kuue kinokeskuse ja 27 saaliga Eesti suurim kinooperaator, pakkudes Eesti kvaliteetseimat kinoelamust täna Pärnu keskuses, Tartus Lõunakeskuses, Narvas Astri keskuses, Kuressaares Auriga keskuses ning Tallinnas Solarise ja Mustamäe keskustes.

APOLLO on lisaks suurimale kinoketile ka Eesti suurim raamatu- ja meelelahutuskaupluste kett. Apollol on 6 kinokeskust, 16 kauplust ja Baltikumi üks suuremaid e-poode ja kiiresti kasvav kinode ning Blender kohvikute võrgustik. Apollo kliendiprogramm APOLLO KLUBI võimaldab klientidel saada soodustusi ja boonuseid üle kõikide Apollo tegevusvaldkondade.

Apollo kinod asuvad Tallinnas Solaris ja Mustamäe Keskustes, Pärnus Pärnu Keskuses, Narvas Astri Keskuses, Kuressaares Auriga keskuses ning Tartus Lõunakeskuses, kus asub ka Eesti esimene Apollo Kinode esindussaal Apollo MAX. Apollo kauplused asuvad paikades, kuhu me kõik ikka ja jälle satume – Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Haapsalus, Viljandis, Kuressaares ja Kohtla-Järvel. Pakume oma klientidele kümneid tuhandeid raamatuid, põnevaid filme, meeleolukat muusikat ja nutikaid ning seltskondlikke mänge – kõik vajalik kvaliteetse aja sisustamiseks. Blenderi mahlabaare saad külastada Ülemiste, Kristiine, Solaris, Rocca Al Mare ja Mustamäe keskustes. 2017 aasta kevadest on Blender ka Tartus, Lõunakeskuses. Meelelahutusmaailmad sulanduvad ning see on trend, mida Apollo soovib Baltikumis juhtida. Tulevikus plaanib Apollo lisaks kauplustele avada ka uusi mahlabaare ning kinosid Eestis ja Lätis.

Apollo on hubane ja uuendusmeelne koht, kuhu on alati hea tulla. Meie teenindajad on sõbralikud, asjatundlikud ja mängulised. Ootame sind Apollodesse ja soovime, et naudiksid oma vaba aega!

Oktoobris 2016 valiti Apollo rahvusvahelise konkursi The Global Service Design Award finaalis maailma parima teenusekontseptsiooniga ettevõtteks.

Müüja

Apollo Kino OÜ (Registrikood: )

6336020 info@apollokino.ee

Välisvaade
Sisevaade
Majajuht ›