Apollo Kino

Avatud

Apollo Kino

Avatud

Apollo Kino

Tere tulemast kinopealinna!

Apollo Kino Lõunakeskus näitab Euroopa kinodele teed. Pakkumaks parimaid elamusi oleme astunud kino luues samme, mis rahuldavad iga kinosõbra vajadused. Seda nii pildis, helis, kinotoolis kui teeninduses.

Apollo Kino Lõunakeskuses on:

  • 6 kinosaali
  • Barco 4K Flagship laseprojektorid
  • Dolby Atmos 3D ruumiline heli
  • Apollo Kinode esindussaal Apollo MAX
  • Alati värske filmivalik, eriüritused ja eriprogrammid
  • Iseteeninduskassad kinopiletite, suupistete ja jookide eest tasumiseks
  • Kinobaar laialdase kokteilivalikuga
  • Apollo Klubi lojaalsusprogramm, millega on kinopilet alati 10% soodsam ja iga kümnes pilet tasuta

Kokku on Apollo Kino Lõunakeskuses ligi 1000 mugavat kinotooli – klubitoolid, privaatsuse armastajatele paaristoolid ja unikaalse Apollo kontseptsiooniga staaritoolid.

Unikaalseid staaritoole on meil saalide peale lausa 100. Staaritooli on sisseehitatud reguleeritavad selja– ja jalatoed, puutetundlikud ekraanid, mis garanteerivad personaalse teeninduse ning toidu ja joogi tellimise otse kinosaali.

Kinopileti saad soetada lisaks mobiilist läbi Apollo Kino nutirakenduse, kust on võimalik vaadata oma ostuajalugu, hoida pilk peal oma Apollo Klubi staatusel, soodustustel, kinkepiletitel, tutvuda värske kinokavaga ning vaadata filmitreilereid.

Tule ja armu kinosse uuesti!


Loe edasi

Apollo Kino OÜ (Registrikood: 12383294)
Tartu mnt 80d, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Välisvaade
Sisevaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi