Ideaal Kosmeetika

Ideaal Kosmeetika

Ideaal Kosmeetika on Eesti suurim parfüümeria ja ilutoodete kaupluste kett, mis avas oma esimese poe 1999 aastal. Lõhnad on meie kauplustes tähtsal kohal ja nende valik on mitmekesine, pakume nii kõrgmoe-, elustiili- kui ka nišibrände. Lisaks leiate meie valikust mitmeid tuntud dekoratiiv- ning nahahoolduskosmeetika käte- ja jalahooldustooteid ning ehteid ja aksessuaare.

Ilutoodete ostmisel on alati vaja müüjate abi ja nõuandeid, mistõttu püüame oma kauplustes pakkuda sõbralikku ja meeldivat teenindust.

Tänaseks töötab meil juba 18 kauplust. Meie poed asuvad Eesti suuremates linnades – Tallinn, Tartu, Narva, Pärnu, Rakvere, Jõhvi, Rapla, Maardu, Viljandi ja Võru. 2011 aasta sügisel avasime Ideaal Kosmeetika e-poe, mis aitab meil teenindada veel rohkem kliente.

Sõltudes suurusest ja asukohast on meie kauplustes tootevalik mõneti erinev, kuid igas poes on alati esindatud enimmüüdud kaubamärgid. Seoses turusituatsiooni ja klientide ostuharjumuste muutumisega loodame järgnevate aastate jooksul meie kauplusteketti laiendada veelgi ning pakkuda aina paremat teenindust, laiemat sortimendivalikut ja mõnusamat õhkkonda. Oleme orienteeritud 100% kliendirahulolule ning anname endast parima, et seda missiooni täita.

Informatsiooni meie uutest toodetest ning kampaaniatest on võimalik leida meie kodulehelt e-poest või liitudes meie maililistiga.

Liituge kindlasti meie mailinglisitiga! Lubame, et me ei kasuta teie meiliaadressi kurjasti ära - saadame teile selle kaudu vaid hinnateavet ja kirjutame siis, kui on turule tulnud midagi tõeliselt head.

Brändid
Müüja

Renalko Kaubandus OÜ (Registrikood: )

7315544 ideaal.louna@renalko.ee

Välisvaade
Majajuht ›