Melu

E-P 10-18

Melu

E-P 10-18

Melu

Kohviku Hiina osa on avatud T-L kell 10-17.

Melu on suurim Lõuna-Eesti buffee valikuga restoran, kus on 300 istekohta.

Kohvikus pakume pitsat, pastat, pannkooke nii magusaid kui ka soolaseid. Valikus on ka värske grillitud kanaburger ning veiselihaburger.  Igapäevaselt pakume sooja buffeed, kus saab oma käe järgi prae kokku panna. Valikus on iga päev ka supp.


Wok'i ja grilli poolel on valikus grillitud liha, kana, kala, mis valmivad Josperi grillil.
Pakume imemaitsvaid vokiroogi, valikus on nii kreveti, kana kui ka halloumi juustuga.


Melus on ka oma pagarid ning kondiitrid, kes valmistavad igapäevaselt värskeid saiakesi ning kooke ja torte.


Tooteid saab tellida telefonil 7315597.


Melus einestades saab nautida liuväljal toimuvat ning võimalus on ka korraldada sünnipäevasid koostöös Lõunakeskuse seikluspargi ning Liuväljaga.


Olete meile alati oodatud :)


Loe edasi

Piep Manor OÜ (Registrikood: 14850788)
Tööstuse tee 5 Tõrvandi alevik, Kambja vald Tartumaa 61715

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi