Melu

E-P 10-18

Melu

E-P 10-18

Melu

Kohviku Hiina osa on avatud T-L kell 10-17.

Melu on Lõuna-Eesti suurim buffee valikuga restoran, kus on 300 istekohta. Pakume kolme maailma kööki, Itaalia- Vene- ja Hiina. Itaalia köögis valmib suurepärane pasta ja pitsa. Vene köögis pakume igapäevaselt sooja buffeed,kus ise saad kokku panna prae ja alati on meil valikus 2 suppi. Hiina köögis valmivad ainulaadses kõrgsurve fritüüris liha- kala- ja kana, mis jätab toidu pealt krõbedaks ja seest mahlaseks.

Melus on ka oma pagari- ja kondiitritsehh, kus valmivad kõik müügil olevad saiakesed, koogid ja tordid.

Tooteid saab ka tellida telefonil 7315597.

Melus einestades saate nautida kõrval oleval liuväljal toimuvaid spordiüritusi.

Melus saab korraldada ka laste sünnipäevapidusid koos Seikluspargi ja Liuväljaga.

Olete meile alati oodatud ja võtke sõbrad ka kaasa.

Loe edasi

Piep Manor OÜ (Registrikood: 14850788)
Tööstuse tee 5 Tõrvandi alevik, Kambja vald Tartumaa 61715

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi