Minimelts

E-P 10-21

Minimelts

E-P 10-21

Minimelts

MiniMelts – Sinu unistuste jäätiseelamus!

MiniMelts on unikaalse kujuga jäätis, mille eriline struktuur saavutatakse -197-kraadise vedela lämmastiku ning keeruka spetsiaalse tehnoloogia abil. Taoline ülikiire külmutamise protsess ei muuda koostisosade omadusi ning kõrvaldab tootest vee osakesed, mistõttu on võimalik maitse igasse väiksesse pallikesse eraldi lukustada. MiniMelts on premium-kvaliteediga piimast ning koorest valmistatud jäätis, mis ei sisalda sünteetilisi lisaaineid, säilitusained, taimerasva ega geneetiliselt muundatud koostisosasid. Samuti leiab meie tootevalikust mahlabaasil valmistatud sorbette, mis sobivad laktoosi- või gluteenitalumatuse korral.

Lisaks põnevale jäätiseelamusele saab nautida kohapeal värskelt valmistatud minipannkooke ehk Poffertjes’e - Hollandi päritolu väikeseid pannkooke, mida klient saab valida endale meelepäraste lisanditega. Neid on mugav kaasa haarata või kohapeal nautida!

Menüüst leiab veel kohvijooke, mille kohviuba tuleb Eesti moodsaimast röstikojast, naturaalsest mahlast valmistatud BiFresh karastusjooke ning jäätisekokteile.

Loe edasi

MoveInvest OÜ (Registrikood: 12220126)
Kalda tee 30-20, Tartu 50707

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi