Sõõrikumeistrid

E-P 10-21

Sõõrikumeistrid

E-P 10-21

Sõõrikumeistrid

Sõõrikumeistrite kohvik asub Lõunakeskuses 1. korrusel ning pakub kõikidele maiasmokkadele suussulavaid sõõrikuid igale maitsele – tuhksuhkruga, šokolaadiglasuuriga või vaarikamoosiga. Meie toodang valmib kliendi silme ees käsitsi kvaliteetsest ja naturaalsest toorainest ning ei sisalda loomse päritoluga koostisaineid, mistõttu sobivad sõõrikud maiustamiseks ka taimetoitlastele ja veganitele.

Meie kohvikus saavad nautida kohvisõbrad kōikide lemmikut Illy kohvi ja seda nii kohapeal kui ka teele kaasa ostmiseks. Kõigest üks lonks ja mõistad, miks just Illy on tippkokkade, kulinaarekspertide ja kohvispetsialistide lemmik! Illy kohv on segu üheksast parima kvaliteediga araabika sordist üle maailma, mis on piinliku täpsusega omavahel sobitatud.

Oleme Eestis ainus ettevõte, kes pakub jäätisearmastajatele suurima valikuga, 16 erineva maitsega, Schöller jäätiseid. Lisaks pakume ka kreemjat jogurti-jäätist rohkete lisanditega, mille saab klient endale oma maitse järgi valmistada!

Meie eesmärgiks on tagada kõikidele oma klientidele meeldejääv maitseelamus meie kohvikus.

Ootame Teid maiustama kogu perega!

Loe edasi

Timefood OÜ (Registrikood: 14697750)
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Lääneringtee 39, 50501

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi