Astri Grupi keskused ja turud

Astri Grupp on Eesti suurim kaubanduskeskkondade arendaja. Juba 1991. aastal asutatud Astri Gruppi kuuluvad ülikoolilinna Lõunakeskus, suvituslinna Pärnu Keskus, piirilinna Narva Astri Keskus ja Fama Keskus ning Tallinna Keskturg ja Balti Jaama Turg koos lähedal asuva DEPOO-ga.

Grupile toodab päikesest elektrit Roheline Astri.

Lõunakeskus

Astri Grupi keskused ja turud


Lõunakeskus on Lõuna-Eestis suurim kaubanduskeskus, ühtlasi hinnatud vaba aja veetmise paik kogu perele. Keskuses tegutseb enam kui 180 kauplust ja teenuseosutajat. Lõunakeskus on aga palju enamat kui kaubanduskeskus, pakkudes oma külastajatele järjest uusi üllatusi. Astri Arena ja jäähall on avatud aastaringselt, Eesti suurimasse siseseiklusparki on teretulnud nii algajad kui kogenud seiklejad, kuue kinosaaliga Apollo Kinos linastub alati midagi põnevat ning tegevust jätkub ka MyFitness spordiklubis. Mugavat peatuspaika nii puhkusele kui ärireisile tulnud linnakülalistele pakub hotell Sophia.

Loe rohkem
Külasta Lõunakeskuse kodulehte

Pärnu Keskus

Astri Grupi keskused ja turud


Pärnu Keskus on moodne ostukeskus otse Pärnu südames. Lisaks laiale moe ja vaba aja kaupade valikule, asub keskuses ka Pärnu ainus kaasaegne kobarkino, hea valik söögikohti ning toidukauplused Selver ja Pärnu Keskuse Taluturg.

Loe rohkem
Külasta Pärnu Keskuse kodulehte

Astri Keskus

Astri Grupi keskused ja turud


Astri Keskus Narvas on Euroopa ja Venemaa piiril asuv esimene, suurim ja kaasaegseim kaubandus- ja meelelahutuskeskus Ida-Virumaal.
Majas asub Apollo Kino, bowling ning planetaarium. Astri Keskuse tornis asub ka vaateplatvorm, kust avaneb ilus vaade Narvale. Keskusest leiab palju tuntud riidepoode nagu näiteks Denim DreamCroppH&MLindexReserved ja Monton.

Astri Keskus on ehitatud eelmise sajandi 70ndate lõpus. Keskust on mitmeid kordi rekonstrueeritud pidades sammu kaasaegsete trendidega ning tulles vastu klientide vajadustele ja soovidele.

Loe rohkem
Külasta Astri Keskuse kodulehte

Fama Keskus

Astri Grupi keskused ja turud


Fama Keskus on Ida-Virumaa suurim kodu- ja sisustuskaupade valik. Keskuses on esindatud sellised suuremad kauplused nagu 
Home4YouJysk ja ka taaskasutuspood Sõbralt sõbrale.

Fama nime kannab üks Narva bastionidest. 
Bastion Fama (1690. a) oli siseruumidega ärihoov, kus asusid töökojad, sepapajad, hobusetallid, heinaküünid ja vanglaruumid ning mis lammutati kaubatee ehitamiseks Euroopasse. See on ainuke bastion, mida tänapäeval enam näha ei saa. See-eest kasvas nüüd tema jalamile moodne kaubanduskompleks. "Ajaloo taassünd kaubateel" - nii kõlab projekti initsiaatorite deviis.

Loe rohkem
Külasta Fama Keskuse kodulehte

Balti Jaama Turg

Astri Grupi keskused ja turud


Balti Jaama Turg on Eestis unikaalne universaalturg, kus kaubeldakse toidukaupade, tööstuskaupade, käsitööga, vanavara- ja antiigitoodetega ning palju muuga. Turul on vastavalt hooajale kuni 300 erinevat kauplejat

Kauplemine toimub kolmel erineval tasapinnal ning ka väljaspool hooneid kioskites ja müügilettidel. 

Turu maa-alusel korrusel on supermarket ja spordiklubi ning esimesel korrusel suur kala- ja lihasaal ning mitmekülgne tänavatoidu ala ligi 20 erineva söögikohaga. Teine korrus on pühendatud peaasjalikult Eesti disainile ja käsitööle, rõivastele, olmekaubale, antiigile ja vanavarale.

Balti Jaama Turu missioon on edendada tervislikku ja tasakaalustatud toitumist, väärtustada puhast ja ehedat toorainet ning hoida au sees söögivalmistamise peent kunsti. 

Loe rohkem
Külasta Balti Jaama Turu kodulehte

Keskturg

Astri Grupi keskused ja turud


Keskturg nagu nimigi ütleb paikneb Tallinna Kesklinnas.

Oma kaubavalikuga on Keskturg rõõmustanud häid inimesi juba alates 1947. aastast. Suur ja juba kaugelt äratuntav lihamaja, kus peidab end linna suurim ja värskeim lihavalik. Lõputud värske juurvilja- ja marjaletid. Igas suuruses kala ning omanäoline käsitöökaup nii meilt kui ka mujalt. Karakteriga ostud garanteeritud!

Külasta Keskturu kodulehte

Astri Grupist

Omame ligi 30 aastast kaubanduskeskkondade arendamise ning üüri- ja haldamisteenuse osutamise kogemust. Esimese arendusena avasime juba 2001. aastal Lõunakeskuse, mida oleme aastate jooksul laiendanud Lõuna-Eesti suurimaks kaubanduspargiks. Kogu grupp baseerub ainult Eesti kapitalile.

Peame ennast mõttekaaslasteks, keda motiveerivad sarnased väärtused ja kes kutsuvad ellu kogukonnaelu rikastavaid põnevaid projekte. Meie eesmärgiks on luua uusi ligitõmbavaid elukeskkondi, kus kaubandus, meelelahutus, teenindus, kodud ja ärid võimendavad teineteist. Lähtume oma töös järgnevatest põhimõtetest:

  • Kliendil, kellel on aega, aitame seda aega täita. Meie juures saab ta mõnusa keskkonna, kus on kuhjaga, mida ette võtta - spordist söögini, mängust kinoni.

  • Klient, kellel ei ole aega, saab meie juurest kätte, mida tal nüüd kohe vaja on - olgu see kiire amps või pakk piima toidupoest.

  • Partner saab meilt kindlustunde, et tema äri õnnestub. Astri on tema jaoks garantii, et see on kauplemiseks parim keskkond ning siin on piisavalt kliente.


Loe edasi
Loe, kuidas kõik alguse sai

Huvitavat lugemist