E-L 9-19, P 9-17. Lahtiolekuajad

Turg

Uus Balti Jaama Turg on Eestis unikaalne universaalturg, kus kaubeldakse toidukaupade, tööstuskaupade, vanavara- ja antiigitoodetega ning palju muuga. Turul on ligi 300 erinevat kauplejat.

Kauplemine toimub kolmel erineval tasapinnal ning ka väljaspool hooneid kioskites ja müügilettidel.

Balti Jaama Turg — Juurviljad

Turu maa-alusel korrusel on supermarket ja spordiklubi ning esimesel korrusel suur kala- ja lihasaal ning mitmekülgne tänavatoidu ala ligi 20 erineva söögikohaga. Teine korrus on pühendatud peaasjalikult Eesti disainile ja käsitööle, rõivastele, olmekaubale, antiigile ja vanavarale.

Balti Jaama Turu missioon on edendada tervislikku ja tasakaalustatud toitumist, väärtustada puhast ja ehedat toorainet ning hoida au sees söögivalmistamise peent kunsti.

Arhitektuurse projekti autoriks on KOKO Arhitektid.

Balti Jaama Turg — Hommikuväljak

Ajalugu

Balti Jaama Turul on põnev ja mainimistväärt ajalugu alates 19. sajandi lõpust pärit paekivist Verneri laohoonete ehitamisega lõpetades 1993. aastal loodud legendaarse Jaama turuga.

Tutvu lähemalt Jaak Juske kirjutatud Balti Jaama Turu ajalooga.

Balti Jaama Turg — Väliturg

Kuulumine Astri Gruppi

Balti Jaama Turg kuulub Astri Gruppi, mis on Eesti suurim kaubanduskinnisvara arendaja. Juba 1991. aastal asutatud Astri Gruppi kuuluvad lisaks Balti Jaama Turule ülikoolilinna Lõunakeskus, suvituslinna Pärnu Keskus, piirilinna Narva Astri Keskus, Fama Keskus ja Tempo Mööblimaja ning pealinna DEPOO.

E-keskus & e-turg

Internetis koondab kõiki Astri Grupi keskuseid ja turge Astri.ee, mille vahendusel saad mugavalt ning aega ja raha säästes tellida erinevatest poodidest oma lemmiktooteid ühe ostukorviga.

Peatselt lisandub Astri.ee valikusse ka e-turg, kust Tallinna ning Tallinna lähiümbruses elavad inimesed saavad koju tellida valitud osa turul müügil olevat toidukaupa.

Balti Jaama Turg — Juustukuningad

Ärikliendile

Soovid tulla Balti Jaama Turule kauplema? Tingimuste ja võimalustega saad tutvuda Astri Grupi Ärikliendi lehel.

Meediale

Vaata Balti Jaama Turu meediakajastusi ja meediakontakte.