Keskusest

90
kauplust ja teenust
3.9M
külastajat aastas
400
töökohta
600
tasuta parkimiskohta
40 000
ruutmeetrit pinda

Astri Keskus Narvas on Euroopa ja Venemaa piiril asuv esimene, suurim ja kaasaegseim kaubandus- ja meelelahutuskeskus Ida-Virumaal.

Astri Keskus on ehitatud eelmise sajandi 70ndate lõpus. Keskust on mitmeid kordi rekonstrueeritud pidades sammu kaasaegsete trendidega ning tulles vastu klientide vajadustele ja soovidele.

19. juunil 2014.a. avas uuendatud ja laiendatud Astri Keskus oma uksed vanadele ja uutele klientidele.

Astri Keskus

Juba olemasolevatele parkimiskohtadele lisandus 580 sõidukit mahutav parkla pindalaga 41 tuhat ruutmeetrit.

Keskuses ootavad kliente uued kauplused ja teeninduskohad. Narvas avati esmakordselt sellised kauplused nagu Lindex, Seppälä, New Yorker, House, Cropp, Mohito, Koduekstra, Tommy Hilfiger, Monton, Expressions, suur olmetehnika kauplus Euronics XXL, raamatupood Rahva Raamat, pankade esindused ning lisandus ka palju teisi huvitavaid ja kasulikke uuendusi.

Astri Keskus pakub oma klientidele palju meelelahutusvõimalusi. Isegi kõige nõudlikum ostja leiab endale Astri Keskusest vajaliku toote või teenuse.

Astri Apollo Kino

Keskuse kolmandal korrusel asub Ida-Viru piirkonna kaasaegne kinokeskus APOLLO KINO ASTRI. Kinos on kokku 383 ülimugavat istekohta. Kinokeskuse kolm saali on saanud kõik uhiuued ekraanid, värske saaliakustika ja moodsad kinotoolid. Uues kinos saavad värskemad filmid nii eesti kui vene keeles.

Samuti leiate keskusest 8 rajaga bowlingusaali „Bombay“, piljardisaali, solaariumi ja SPA salongi. Lapsi ootab mängutuba, kuhu vanemad võivad jätta oma lapse lapsehoidja hoolde, et keskuses rahumeeli oste teha.

Astri Planetaarium

Moekad, stiilsed riided ja jalanõud naistele, meestele ja lastele, kella- ja juveelitoodete poed, suur tarbekaupade valik.

Iga keskuse pood rakendab maksutagastuse süsteemi Tax Free.

Astri Narva

Tulge Astri kaubandus- ja meelelahutuskeskusesse ning nautige ostlemist!

Tere tulemast!

Kuulumine Astri Gruppi

Astri Keskus kuulub Astri Gruppi, mis on Eesti suurim kaubanduskeskkondade arendaja. Juba 1991. aastal asutatud Astri Gruppi kuuluvad lisaks Astri Keskusele ülikoolilinna Lõunakeskus, suvituslinna Pärnu Keskus, piirilinna Narva Fama Keskus ning pealinna Balti Jaama Turg koos lähedal asuva DEPOO-ga.