Võta jõulud stiilselt vastu!

Jõuludeni on jäänud vaid loetud nädalad ehk käes on õige aeg pühadeks valmistuda. Selleaastastes kodu kaunistamise trendides puhuvad värsked tuuled, mis aitavad tuua traditsioonilisse päeva uut hingamist. Sisustuskauplus Alandeko on täiuslik sihtkoht, kui otsid oma koju selleks eriliseks aastaajaks midagi uut.


Külluslik pidulaud


Kullasära ja pühadeaeg on lahutamatu kooslus, nii ka sel aastal, mil jõululaual on domineerimas kuldsed toonid. Peale kuldsete lauanõude püüavad pilke ka smaragdrohelised, bordoopunased, sügavsinised, türkiissinised ja mustad nõud.

Silmatorkava ja kauni laua loomisel ära piirdu ainult ühe kollektsiooni toodetega. Isikupärase laua katmiseks vali julgelt just endale meelepärased tooted ja sobita neid omavahel. Jõululaua elluäratamiseks ära pelga kasutada erinevaid dekoreerimiselemente, nagu kujukesed, küünlajalad ja lauamatid. Andmaks väljapanekule viimast lihvi, kasuta laual lõikelilli, kuivanud puulehtedest kompositsioone, käbisid, küünlaid ja teisi väikeseid detaile, mis loovad tõeliselt elegantse viimistluse.


Võta jõulud stiilselt vastu!


Aegumatu jõulupuu


Uhkelt kaunistatud kuusepuu on pühade ajal igas kodus tähelepanu keskpunktis.

Jõuluehete trendid on tsükliliselt korduvad, seega peaksid kaunistused olema korduskasutatavad. Ära vali ainult ühes stiilis ehteid, vaid ürita hoida kontrastide vahel tasakaalu. Eelista unikaalseid ja kvaliteetseid ehteid, mis ajahambale edukalt vastu peavad. Iseloomuga jõuluehted, mida soetatakse tihti ükshaaval, muudavad iga jõulupuu omamoodi ajakapsliks. Peale ehete kasuta kaunistamiseks leedlambikette, mis aitavad tuua nii puu kui ka sel olevad ehted paremini esile.


Võta jõulud stiilselt vastu!


Trendikas hubasus


Samettekstiiliga kaetud mööbel on saanud viimaste aastate jooksul tõeliseks sisustushitiks. Tänu luksuslikule välimusele ja ülipehmele tekstuurile on trendist kiirelt saamas klassika.

Selle aasta pühadeperioodil domineerivad mööblivaldkonnas rohelised, sinised, kuldsed ja mustad toonid. Sügavad ja soojad varjundid võluvad elutoa hubaseks ajaveetmiskohaks, kus pimedaid talveõhtuid mõnusalt mööda saata.

Muutmaks elutuba veelgi sumedama atmosfääriga pesaks, kasuta pehmeid vaipu ja patju. Padjakatete valikul eelista sügavaid ja sooje toone ning ära pelga ka lõbusaid motiive ega mustreid.


Võta jõulud stiilselt vastu!


Huvitavat lugemist