ÜRITUS

Apollo kinos Tallinki perepäev: Sipsik Jaga

15.02.2020 11:00
Tallinki perepäev kutsub kõiki sõpru 15. veebruaril Apollo Kino Pärnusse! Koos vaadatakse nostalgiat täis filmi "Sipsik"
Ürituse algus kl 10.30, filmi algus kl 11.00 (eesti keeles). Kohapeal ootamas põnevad üllatused ja loosid!
***
FILMIST:
Eesti lastekirjanduse üks armastatumaid kangelasi, kaltsunukk Sipsik, on saanud oma filmi, täis muusikat, seiklusi ja tõelisi tundeid. See on lugu väga erilisest ja üliarmsast elusast nukust ning õe ja venna armastusest, mis peab vastu ka kõige suurematele katsumustele. Eno Raua ja Edgar Valteri loodud vahva raamatutegelane, kellega tänaste laste emad-isad on suureks kasvanud, sümboliseerib lapsele omast siirust, uudishimu maailma vastu, vallatut meelt, kõikevõitvat sõprust ja universaalset armastust.
Sipsikule annab oma hääle Ott Sepp ning lõbusaid seiklusi saadab Ewert Sundja ja Liina Sumera loodud muusika.
Eesti vaatajate jaoks annavad peategelastele oma hääle niisiis Ott Sepp (Sipsik), Elo Mirt Oja (Anu), Hugo Malmsten (Mart), Hilje Murel (ema), Ago Anderson (isa), Helene Vannari (vanaema).
Kõrvalosades teevad kaasa Eliise Mööl (Kaara), Tobias Turk (Mattias), Merle Palmiste (Kuu), Nikolai Bentsler (taksojuht), Merle Palmiste (naine taksos), Piret Krumm (Kristel Amelia),
Jan Uuspõld (rotipoiss), Piret Krumm (rotitüdruk), Hilje Murel (rotiema), Ago Anderson (rotiisa),
Ralf Samuel Arulepp (väike poiss), Elisabet Reinsalu (Siutsu), Peeter Oja (Mõmmi).
Muud hääled: Trevor Tiitsar, Aina Järvine, Meelis Arulepp.
Südamliku animaseikluse tõi ekraanile animatsioonistuudo A Film Eesti - stuudio, kes on varasemalt toonud Eesti publiku ette ka multifilmi „Suur maalritöö“.
Režissöörid Meelis Arulepp ja Karsten Kiilerich. Produtsendid Kristel Tõldsepp ja Anders Mastrup.
Eno Raua legendaarse lasteraamatu alusel kirjutasid stsenaariumi Karsten Kiilerich ja Aina Järvine, dialoogide autor on Mihkel Raud.
Heliloojad ja filmilaulude autorid on Ewert Sundja, Liina Sumera.
Pärnu Keskus. +372 4 438 446