UUDIS / H&M Home

Poppy Delevingne'i kodust inspireeritud erikollektsioon Jaga

Poppy Delevingne’i šikk ja selge stiil kandub filmi- ja moemaailmast tema elegantsesse kodusse Lääne-Londonis, mis on täis päikesesära, värve, mustreid ja mõnusaid tekstuure.
H&M HOME’i uue kollektsiooni metsarohelised ja maalähedased toonid sobivad imehästi nii tema kööki kui magamistuppa nagu ka messingist aksessuaarid ja pehmed tuhmroosad ja seenhallid tekstiilesemed. Stilistika meeleolu on glamuurne, eklektiline, lõbus, väljapeetud ning tõeliselt moderne. ,,Kodu tähendab enda ümbritsemist asjadega, mis sulle meeldivad. Leidsin seoses H&M HOME’i kampaaniaga palju armumist väärivaid esemeid ja mul on selle üle tõeliselt hea meel. Mulle valmistas rõõmu teha kööstööd populaarsust koguva interjööribrändiga, mille valikus on tohutult stiile, sest mulle meeldib omavahel väga erinevaid tekstuure, pindu ja värve kombineerida,” jutustab Poppy Delevingne. ,,Minu jaoks on alati põnev näha, kuidas H&M HOMEi tooted sobituvad päris elukeskkondadesse".
Kollektsiooni võtmeesemete hulgast leiab messingist aksessuaarid nagu küünlajalad, hambaharjahoidja, seebidosaatori, karbi ja vaagna. Lisaks rohelisest marmorist lõikelaua, vaagna ja dekoratiivesemeid. Viimase lihvi annavad sametist padjakatted.
Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.