PAKKUMINE

TeoTAHE - väike tegu, suur muutus! Jaga

Löö kaasa meie taaskasutuse üleskutsega- TeoTAHE! Väike tegu, suur muutus 💚

Kutsume oma keskuse külastajaid vähendama jalajälge ning looma koos positiivseid muutuseid. Muutused saavad alguse meist endist ja meie tahtmisest. Väikestest tegudest saavad alguse suured ja positiivsed tagajärjed. Meie teod räägivad enda eest!

Hoia silm peal Pärnu Keskuse sotsiaalmeedial, kus tutvustame meie taaskasutuse võimalusi.


🌱 29.04-12.05 jagame sotsiaalmeedias erinevaid teemasid, mis seotud meie keskuse võimaluste ja partneritega:

♻️ I.L.U. kauplusest ostu sooritades, saad ära anda kodust kaasa võetud tühja kosmeetikatoote pakendi ning selle ära andmisel I.L.U. kauplusesse kogud oma Partnerkaardile 50 punkti.

♻️ Südameapteek võtab vastu seisma jäänud, vanu või realiseerimisaja ületanud retsepti- ja käsimüügiravimeid.

♻️ H&M võtab vastu puhtaid, vanu (võivad olla katkised ja pesus mitte välja läinud plekkidega) riideid.

♻️ Selver toidukaupluse juures kogumiskasti saab tuua vanad patareid.

♻️ Keskuse külalistel on olemas prügi sorteerimisvõimalus.

♻️ Astri kinkekaardi taaskasutamine.

Kui sul on taskusse ununenud kasutatud kinkekaart, siis poeta see Taluturg juures asuvasse Astri kinkekaartide korjanduskasti. Võtame kasutatud kinkekaardid uuesti kasutusse ja suuname nad taas ringlusesse.

♻️ Uuskasutuskeskuse kogumismaja

Pärnu Keskuse vahetusläheduses (aadressil Lai 9, Pärnu) asub Uuskasutuskeskuse kogumismaja, mille luugid on avatud 24/7 ja kuhu saab tuua kõik kodus seisma jäänud terved, puhtad riided, jalatsid, nõud, mööblit ja palju muud. Kõik purunemiskindlad asjad saad poetada igapäevaselt luugist sisse 24/ 7 ja õrnad või suured asjad ulatada uksest nädalavahetuseti, kui kohapeal on ka teenindaja. Too seisma jäänud esemed ringlusesse.

♻️ Kingsepp, sadulsepp

Alati ei pea oma lemmikuid ja pisut kannatada saanud esemeid kohe ära viskama vaid saab kaaluda ka nende korrastamist, parandamist. Pärnu Keskuse 1. korrusel I.L.U. poe kõrval asub kingsepp (jalatsite, nahktoodete parandus), võtmesepp, meistrimees Heilo Pelju, kes kindlasti saab nõu ja abiga enne eseme ära viskamist abiks olla.

♻️ Basaar ehk SUUR KIRBUKAS

Kas teadsid, et Pärnu Keskus korraldab igal aastal, suve lõpul keskuse ees, Martensi väljakul suurt taaskasutuse turgu. Ka sel aastal on see nii ja juba 3. augustil 2024 kell 11-15 tuleb taas Basaar koos fantastilise päevajuhi Ženja Fokiniga. Tule naudi mõnusat meeleolu, kaubavahetust ja melu. Hea võimalus muuta oma seismajäänud tooted rahaks ning suunata need uute kasutajateni.

* ürituse lisame üles lähiajal ning Basaari kohad (lauad) lähevad müüki 2024 juuni lõpus.


Meie ise saame olla eeskujuks.

Rohkem infot Rohelise Astri kohta leiad SIIT.


Meie teod räägivad enda eest!