Alexela automaattankla

24h

Alexela automaattankla

24h

Alexela automaattankla

Alexela - suurim tanklakett Eestis!

AS Alexela Oil asutati 27.detsembril 1993 ja selle loojateks olid Heiti Hääl, Juhan Kolk, Urmas Past ja Aivar Riisalu. Ettevõte annab täna tööd ligikaudu 100-le inimesele.

Tänaseks on Alexela Oil rajanud Eesti kõige tihedama tanklate võrgu. Hästi väljaarendatud tanklakett tagab, et sa ei jää kunagi teele. Kui auto annab märku tühjenevast paagist, jõuad alati mõne Alexela tanklani, sest meie tanklaid leidub Tallinnast Valgani ja Narvast Kuressaareni. 63-st tanklast on automaattanklaid 59.

Meile tarnivad bensiine ja diislikütust rahvusvaheliselt tunnustatud partnerid ning kõik kütused läbivad täiendava sõltumatu kvaliteedikontrolli.

Alexela suurimaks väärtuseks on lojaalsed töötajad ning suur kompetents kütuseäris. Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset kaupa ja parimat teenindust. Anname endast parima, et õppida tundma oma klientide vajadusi. Arendame igapäevaselt oma teenuseid ja tooteid ning investeerime jooksvalt ettevõtte süsteemidesse.

Alexela teenindusmissioon on pakkuda kõikjal Eestis lihtsaid ja usaldusväärseid lahendusi, mis muudavad kliendi õnnelikuks ning seeläbi pakuvad rahulolu ka ettevõttele. Alexela teenindusväärtused on ausus, hoolivus, kaasaegsus ja professionaalsus.

Meile meeldib aidata neid, kes tõepoolest abi vajavad, seepärast oleme aastaid toetanud vähekindlustatud ja puuetega inimeste ettevõtmisi ja loomade varjupaika. Spordi valdkonnas oleme hoolega valinud välja toetatavad koostööprojektid.

Loe edasi