Astri Grupp on 30!

Uskumatu, kuidas aeg lendab. Kiiremini kui Elon Muski SpaceX kosmoserakett. Näib nagu oleksime alles eile avanud Tartus legendaarse Veeriku poe. Oma aja nooblima toidukaupluse, mille grillkana kuulsus sirutas oma tiivad üle terve Eesti. 

Sealt edasi sündis riburada pidi kohalike kogukondade südameid võitnud kohtumispaiku. Tartlased ja Lõuna-Eesti inimesed käivad Lõunakeskuses, narvakad ja Ida-Virumaalased hindavad Astri ning Fama keskusi, pärnakatel on Pärnu Keskus ning pealinlasi rõõmustab meie värskeim looming – Balti Jaama Turg ja Keskturg. Kõik Eesti inimesed saavad aga kokku meie koduses e-poes astri.ee

Lisaks oleme hoolega loonud Rohelise Astri, mille tegemised aitavad vähendada kogu Astri Grupi suurpere ökoloogilist jalajälge.   

Nende 30 aasta jooksul pole me lihtsalt ajaga sammu pidanud. Tihtipeale oleme jooksnud sellest ees. Näinud ja loonud värskeid võimalusi ning lahendusi. Kõike seda on meil aga aidanud teha väärtused, mille panime paika juba Astri Grupi algusaegadel.

Loe edasi ja saad teada, mis meile korda läheb.


30 ASTRI AASTAT KOGUKONNAGA KÕRVUTI

Usinalt toimetades oleme alati kõrv kikkis kuulanud kogukonna mõtteid ja soove. Põnevaid ideid ning unistusi. Meie juurde tullakse nii sõprade kui ka suguvõsaga. Kinno, uisutama, ostlema või tänavatoitu nautides päikeseloojangus kümblema. Siin võid raudselt kohata nii oma head naabrit kui toredat kolleegi. Ütle neile: “Tšau!”

Astri Grupp on 30!

30 ASTRI AASTAT IMESTUVÄÄRSEID IDEID

Julgus ja “hullud” ideed on meil alati hinnas olnud. Vanamoodi asjade tegemine läheb kiiresti hapuks. Loovus annab aga korralikult ergutava vitamiinilaksu. Kõrvalseisjad on meie ideedes tihti kahelnud. Olgu selleks siis kunagine ööpäevaringselt avatud Veeriku pood, uisuplats kaubanduskeskuses, tänavatoit turu lihasaalis või hiiglaslik varblane turuplatsil. Olgem ausad, kujutlusvõime ja kõhutunne on tihti võimsamad kui Excel.

30 ASTRI AASTAT TUGEVAT KOOSTÖÖD PARTNERITEGA

Koos ületame raskusi, mida üksi ei jaksaks. Meie koostööpartnerite edurõõm toob ka meile laia naeratuse näole. Seepärast oleme oma partnerite jaoks alati olemas. Nii suure rahvusvahelise keti kui ka kohaliku perefirma tarvis. Toetame nõu ja jõuga ning hoiame ka kõige pikaajalisema suhte alati värskena.

30 ASTRI AASTAT ÜHA SUUREMAID ROHEHÜPPEID

Isegi siis, kui sinu jalanumber on 48, võiks su ökoloogiline jalajälg olla võimalikult pisike. Me teame, et oleme üsna teekonna alguses, aga iga samm loeb ja iga päev saame teha üha rohelisemaid valikuid. Astri Grupil on selleks oma selge tegevusplaan. Ammutame jõudu taastuvenergiast ning julgustame partnereid kasutama korduvkasutatavaid pakendeid. Meil saab mugavalt parkida jalgrattaid ja elektritõukse ning üheskoos Uuskasutuskeskusega oleme pannud püsti nutikad kogumismajad. Teeme nii, et iga hüpe oleks kõrgem ja pikem kui eelmine.


Tähistame juubelit koos. Ajale kohaselt muidugi vastutustundlikult. Tule külla meie keskustesse või e-poodi ja uudista häid juubelipakkumisi!Huvitavat lugemist