Astri.ee

Astri.ee on e-keskus sinu valitud kohas sinule sobival ajal..

Siit võid leida üle 300 000 toote rohkem kui 400 erinevalt kauplejalt. Lisaks on Astri.ee veebikoduks kõikidele Astri Grupi keskustele ja turgudele. Olgu selleks Lõunakeskus Tartus, Pärnu Keskus suvituspealinnas, Astri ja Fama keskused Narvas või Tallinna turud, Balti Jaama Turg ja Keskturg.

Ühe ostukorviga on sul võimalik tellida sünnipäevalilled Mileedist, kringel Astri Köögist, kingitus Apollost ning lauakaunistused Home4Youst. Kui ostukorvi väärtus ületab 69 €, toome kogu tellimuse tasuta kohale.

Kas e-keskuses on müügil samad tooted, mis Astri keskustes ja turgudel?

E-keskuses pole veel kõiki tooteid ja kauplusi, mis keskuses, kuid valik täieneb igapäevaselt. Lisaks keskuste ja turgude kauplustele on e-keskuses palju teisi põnevaid tegijaid üle Eesti — kokku üle 400 poe enam kui 300 000 tootega.

Kuidas e-keskusest tellida?

Astri e-keskusest tellida on väga lihtne, soodne ja turvaline.

  1. Leidke sobiv toode, võimalusel tehke toote juures sobiv valik (näiteks suurus M), ning vajutage seejärel nupule "Lisa ostukorvi". Ostukorvi on võimalik lisada tooteid erinevatelt kaupmeestelt ning nende eest koos maksta.
  2. Peale toote ostukorvi lisamist annab süsteem Teile võimaluse edasi poodelda. Vajutades nuppu "Vormista tellimus" on võimalik otse ostukorvi liikuda.
  3. Samuti on võimalik hiljem ostukorvi tagasi liikuda, vajutades üleval paremal olevat ostukorvi logo.
  4. Kui Te pole veel sisse loginud, on ostukorvis mugavalt viited sisselogimisele või Astri ID loomisele.
  5. Enne tellimuse eest tasumist tuleb ostukorvis sisestada enda kontaktandmed ja valida omale sobiv kohaletoimetamise viis. Seejärel valige omale sobiv makseviis ja vajutage nupule "Soorita makse". Kui olete makse pangas ära teinud, siis palun ärge unustage vajutada nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".
  6. Eduka makse puhul tuleb Teile Astri meeskonnalt tellimust kinnitav email.

Mis maksevõimalusi Astri.ee pakub?

Hetkel saab Astri.ee-s tasuda järgnevate makseviisidega:

Milliseid kohaletoimetamise viise ma valida saan ja mis need maksavad?

Kui ostetud toode mulle ei sobi, kas saan selle tagastada või ümber vahetada?

Jah, loomulikult. Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.

Vaata, milliseid tooteid pole võimalik tagastada

Tekkis veel küsimusi? Vaadake ka korduma kippuvaid küsimusi.