German Juveelisalong

E-P 10-20

German Juveelisalong

E-P 10-20

German Juveelisalong

Juveelisalong German alustas tööd 2000 aasta jaanuaris.. Selle aja jooksul oleme saanud mitmekülgse ja märkimisväärse kogemuse kodumaiste ja välismaiste toodete tootmise ja müügi osas. Meie kauplustes on esindatud Saksamaa, Itaalia, Belgia ja Venemaa tuntud firmade kaubad. Germani põhimõtteks on töötada professionaalselt, kvalteetselt ja operatiivselt.

Teie teenistuses on sõbralikud ja asjatundlikud teenindajad, kes aitavad Teid ostu valikul, annavad nõu toodete hooldamise osas. Me garanteerime Teile korrektse ja heatahtliku teeninduse.

Meie salongis on juveeliehted valgest, punasest, kollasest kullast teemantide ja vääriskiviga: topaas, ametüst, krüsoliit, granaat, tsitriin, pärlid. Kõik vääriskivid on kvaliteetsed, seega on meie ehted alati hinnas. Valmistame ehteid naistele ja meestele: sõrmuseid, kõrvarõngaid, käevõrusid, ripatseid, prosse, mansetinööpe, lipsuklambreid ja palju muud, mida tavalistest juveelipoodidest ei leia. Iganädalane kollektsioonide uuendamine. Eksklusiivsed abielusõrmuste mudelid tellimisel. Soodussüsteem, kinkekaardid, vana kulla vahetus ja järelmaks.

German Juveelisalongi e-pood: www.juveelisalong.ee .
German Juveelisalongi Facebooki leht: www.facebook.com/German.juveelisalong.narva.

Brändid
Loe edasi

German Silver OÜ (Registrikood: 10638689)