IKEA

E-L 10-21, P 10-19

IKEA

E-L 10-21, P 10-19

IKEA

Tervitame sind IKEA Tartu planeerimisstuudiost!
Tartu planeerimisstuudio eesmärk on pakkuda klientidele mugavat, inspireerivat ja lihtsasti ligipääsetavat keskkonda, kus saab tuge isikupäraste mööblilahenduste planeerimisel. Tartu esinduses pakume nii individuaalset planeerimisteenust kui ka abi IKEA veebiplaneerijate kasutamisel.

Olenemata sellest, kas otsid koju uut kööki, riidekapilahendust või taskukohast hoiumööblit, saad IKEA planeerimisstuudio näidistesaalis inspiratsiooni koguda või küsida nõu meie abivalmis töötajatelt, kes aitavad sul oma unistuste moodulsüsteemi planeerida. Samuti on sul võimalik broneerida personaalne kohtumine köögiplaneerimise eksperdiga. Ja kui soovid, teeme su elu lihtsamaks ning toome tellitud tooted sulle ise koju kätte.

Kuigi Tartu planeerimisstuudio keskendub eelkõige mööblilahenduste planeerimisele, saad lisaks veebipoes või kohapeal teha tellimusi ja toodetele planeerimisstuudiosse järele tulla.

Planeerimisstuudio lahtiolekuajad
IKEA Tartu planeerimisstuudio on avatud E–P 10.00–20.00.

Tellimuste väljastamine toimub iga päev nii laadimisalal kui ka planeerimisstuudio kassas:
kui sinu tellimus kaalub rohkem kui 30 kg, saad selle kätte hoone taga asuvast laadimisalast, mis on avatud iga päev 08.00–20.00;
kui sinu tellimus kaalub kuni 30 kg, saad selle kätte planeerimisstuudiost ajavahemikus 10.00–20.00.

Soorita kõik oma ostud mugavalt meie e-poest, mis on avatud 24/7 aadressil www.IKEA.ee.

Loe edasi

Runikon Retail OÜ (Registrikood: 14611049)
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 66/1, 13816.