Instrumentarium

E-P 10-21

Instrumentarium

E-P 10-21

Instrumentarium

Instrumentarium Optika OÜ on Soome Instru optiikka Oy tütarettevõte Eestis. Tänaseks on Instru Eesti kauplusteketis 29 kauplust – kaksteist Tallinnas, neli Tartus, kaks Pärnus, Haapsalus, Narvas, Viljandis, Rakveres, Kuressaares, Jõhvis, Kohtla-Järvel, Paides, Valgas ja Raplas.

Instru optiikka Oy omanik on Grand Vision B.V. 2010 suvel jõustus tehing, mille tulemusena siirdusid Instrumentariumi kauplused Soomes ja Eestis optikaketi Grand Vision B.V omandusse.

Instrumentaariumist leiab igaüks endale sobivad prillid, prilliraamid, päikeseprillid, kontaktläätsed.

Lisaks sellele saab meie juures kontrollida oma nägemist. Instrumentariumil on üle 20 kogenud optometristi ja valdkonna parimad nägemiskontrolli seadmed. Meil on silmakontroll kiire ja lihtne toiming.

Remondime ka purunenud prille, kui nende parandamine on võimalik. Võid tulla oma katkiste prillidega meie kauplusesse, kus koos teenindajaga otsustatakse, kas prillide parandamine on võimalik. Prille pole alati võimalik parandada ootetööna, mõned tööd võtavad kauem aega ja tehakse meie töökojas. Kaupluses saab teha tavalisi hooldustöid nagu raamide painutamine, ninapatjade vahetus, kruvide pingutamine jms. Parandus- ja hooldustööd tehakse hinnakirja alusel, Instrumentariumi püsikliendile on hind soodsam.

Prilliparandus, prillitarvikud, nägemisprillid, nägemiskontroll, prilliraamid, prillitoosid, prilliklaasid, prillipuhastus, päikeseprillid, kontaktläätsed, läätsevedelikud, läätsekarbid, läätsekonteinerid jm

Brändid
Loe edasi

Instrumentarium Optika OÜ (Registrikood: 10310546)
Niidu tee 1 Loo alevik, Jõelähtme vald Harju maakond 74201