Kingi kingituseks kingitus

Jõuluaeg on peagi käes ja taas tuleb hakata mõtlema kingitustele.


Paljudele on kingituste otsimine tülikas tegevus, mis n-ö juhtme kokku ajab: “Mida kinkida vanavanematele?”, “Kas ema tahaks jõuludeks ehteid või mõnda uut kosmeetikasarja?”, “Milline viimane tehnikaime paneks lapselapse rõõmust hõiskama?” Pinget lisavad uksest ja aknast peale pressivad kaubandussõnumid ning suurenev sagimine ostukeskustes. Kui vaid oleks mõni universaalne kingitus, mis sobiks igaühele ja mille saaks soetada suurema vaevata …

Selleks sobib Astri Grupi kinkekaart. Eesti suurim kinkekaart kehtib sadades poodides ja sobib tõesti igaühele: ämmale, äiale, mehele, naisele, tütrele, sõbrale, emale, isale, onule, pojale ja onupojale ... Lisaks nadule, küdile, lellele, vellele ja taevas teab veel kellele!


Rohkelt kasutuskohti

Kinkekaart kehtib kõikides Astri Grupi kaubanduskeskustes üle Eesti: Tartu Lõunakeskuses, Pärnu keskuses, Narva Fama ja Astri keskuses. Lisaks saab kaarti kasutada meie e-keskuses Astri.ee, kust leiab juba üle 200 000 toote.

Kaart kehtib ka sadades söögikohtades, kus meeldivalt pere või sõprade seltsis aega veeta ning maailma erinevate köökide hõrgutisi nautida. Jätkub, mida proovida!


Roheline mõtteviis

Astri Grupp on võtnud eesmärgiks kahandada oma ökoloogilist jalajälge ja anda panus keskkonna säästmisesse. Kinkekaart pole mõeldud ühekordseks kasutamiseks, vaid sellele saab raha juurde laadida. Piltlikult öeldes võib kinkida jõuludeks sõbrale sobivas väärtuses (5‒500 eurot) Astri kinkekaardi, jätta kinkekaardi number meelde ja kanda sünnipäevaks samale kaardile sobiva summa juurde. Nii toetad taaskasutust ja säästad loodust.


Nutikad lahendused

Kui kaardi esmasel soetamisel kirjutatakse kaardi väärtus taaskasutatud paberist loodud ümbrisele, siis edaspidi saab kinkekaardi kasutaja hoida ennast kaardi saldoga kursis nii mobiili, meie veebi kui ka ostukeskuse infopunkti vahendusel. Nii ei teki hetkekski küsimust, kas kinkekaart veel kehtib või kui suur summa seal peal on.


Soeta keskusest või veebist

Kinkekaardid on saadaval kõikide meie kaubanduskeskuste infopunktides ja e-keskuses aadressil Astri.ee/kinkekaart. E-keskusest soetatud kinkekaardi saab tellida mugavalt endale sobivasse pakiautomaati või kulleriga koju.

Kinkekaart on väga hea kingitus ka ettevõtetele, kes soovivad kinkida oma meeskonnale valikuvabadust. Ettevõttele kaartide tellimiseks ei tule teha muud, kui sooritada tellimus e-keskuses, tasuda ülekandega ning tulla kinkekaartidele järele kas keskuse infopunkti, tellida need sobivasse pakiautomaati või kulleriga kontorisse.

Kingi kingitus, mis sobib igaühele!

Soovitused

Huvitavat lugemist