Kuidas end kohtingul 100% enesekindlana tunda?

Esimesed kohtingud on ju imelised. Liblikad kõhus, ei tea mida selga panna ja kuidas esimestest piinlikest hetkedest üle olla. Sellepärast ongi tähtis tunda ennast super mugavalt ja enesekindlalt. Aga mis on mugavuse ja enesekindluse alus? Näonahk! Ilmselt ei oleks antud vastus paljude esimene pakkumine, aga ometigi on see hea meigi ja olemise alus.

Jagame teile paar näpunäidet, kuidas ilmuda romantilistele koosviibimistele värske, särava olemise ja näonahaga.


Mida varem, seda parem

Tuleb kuulata seda toredat vanasõna ja alustada protsessiga juba eelnev õhtu. Võta meik ilusti maha, pese nägu puhtaks ja turguta nahka oma lemmik maskiga. Joo palju vett! Seejärel kanna nahale ööseks endale sobiv kreem ja puhka ilusti välja. Suur osa järgmise päeva tööst ongi juba tehtud.


Puhas kanvas on kõige alus

Kohtingu päev on imeväel kätte jõudnud ja nüüd algab meigieelne rituaal. Pese nägu puhtaks, kasutades näiteks Holika Holika munakujulisi näoseepe. Masseeri nahka õrnalt ja näpuotsadega, tehes ringi kujulisi liigutusi. Niimoodi saab vereringe käima ja naha korralikult üles äratatud.


Kuidas end kohtingul 100% enesekindlana tunda?


Hüvasti, surnud nahk!

Holika Holika toodete seast leiab huvitava geeli, mis eemaldab surnud naha. Teeb näo kohe imepehmeks! Kasutamine on lihtne: kanna geel näole ja hõõru õrnalt surnud nahk maha. Tulemuseks on näolapp, mida võib pehmuse poolest beebi pepuga vabalt segi ajada.


Kuidas end kohtingul 100% enesekindlana tunda?


Mask on, mask off

Kätte on jõudnud maski etapp, et näole täielik niisutuskuur teha. Suurema mökerdamise vältimiseks oleks mugav kasutada sheet maski. Vaba valik muidugi, mis iganes õnnelikumaks teeb. Aseta/kanna näole ja naudi. Vaata head sarja, lonksa värskendavat joogipoolist. Võta aega endale.


Kuidas end kohtingul 100% enesekindlana tunda?


Säravad silmad

Kui tunned, et silmaalused on peale pikka protseduuri ikka väsinud, siis võta appi geelpadjakesed. Tegu on küll lisa sammuga, aga kui eesmärk on täielikult muljet avaldada, siis miks mitte.


Kuidas end kohtingul 100% enesekindlana tunda?


Viimane hurraa

Tunned juba, kuidas näonahk tänab? Väga hea, sest olemegi lõpusirgel. Lõpunoodina kreemita või õlita oma lemmik tootega ja voila, tehtud! Nüüd on jäänud ainult 2 tundi soengut ja meiki.

PS! Näonahad on erinevad ja kõik tooted ei sobi kõigile. Katsetage ettevaatlikult.

Huvitavat lugemist