Lõpuaktus jäi ära, mis edasi?

Kuigi see aasta tavapäraseid lõpuaktuseid ei toimu, siis ei tähenda see seda, et ei võiks lõpetamist tähistada. Kutsu külla enda pere ja sõbrad ning korraldage koos üks mälestusväärne õhtu.


Kaunista kodu

Selleks, et päev tunduks erilisem, kaunista oma kodu erinevate dekoratsioonidega. Sea üles õhupallid, rosetid ning bännerid. Nii tundub õhkkond pidulikum ning tuletab sulle meelde, et tegemist on suure sündmusega.


Peolaud

Ära muretse söögitegemise pärast ning telli toit peolauale. Nii ei pea ise kokkma ja saad rahulikult nautida külalistega suhtlemist. Telli lauale näiteks juustutaldrik, mõned snäkid ja tort. Kõrvale mullidega jooki ning ongi peolaud kaetud.

Lõpuaktus jäi ära, mis edasi?


Telli fotosessioon

Lõpetamisele kohaselt löö ennast üles ja telli fotograaf, kes teeb sinust kaunid pildid. Neid saab hiljem välja printida ning ilusa raamiga vanematele ja vanavanematele kinkida. Kindlasti tunnevad nad uhkust oma värske koolilõpetaja üle ning hindavad väga seda väikest žesti. Ja kui juba, siis miks mitte teha ka pilte pere ja sõpradega.

Lõpuaktus jäi ära, mis edasi?


Kogu kokku elutarkused

Lase tähistama tulnud lähedastel kirja panna elutarkusi ja soovitusi ülejäänud eluks. Vali välja üks märkmik või jaga paberid ning kogu soovitused purki. Nii saad ka hiljem lugeda teiste elutarkusi ja leida inspiratsiooni.


Polaroidid või ühekordsed kaamerad

Kindlasti tahad peomelu jäädvustada ka piltidele. Osta polaroid kaamera või kingi külalistele ühekordsed kaamerad, et jäädvustada ehedad emotsioonid toredast päevast otse fotopaberile. Nii saad rõõmsad mälestused kohe albumisse panna.

Lõpuaktus jäi ära, mis edasi?


Küsi kingituseks kinkekaart

Kinkekaarti saad hiljem kasutada täpselt sellise kingituse ostmiseks nagu soovid. Nii läheb kingitus asja ette ja jätab alles enda sentimentaalse väärtuse.

Huvitavat lugemist