Lihtsad reeglid kaubanduskeskuse külastamiseks

Hea külastaja Alates 11. maist on kaubanduskeskused üle terve Eesti taas avatud. Eriolukord on lõppenud, kuid peame jätkuvalt ühiselt pingutama, et situatsioon liiguks paremuse poole. Selleks tuletame meelde lihtsad reeglid, millest kaubanduskeskuse külastamisel kinni pidada.

  • Hoia käed puhtana. Kaubanduskeskuse sissepääsude juures on olemas käte desinfitseerimise vahendid, mida soovitame kasutada nii keskusesse sisenemisel kui ka lahkumisel. Desinfitseerimisvahendid on olemas ka igas kaupluses.
  • 2+2 reegel. Tule keskusesse üksi või kahekesi ning palun hoia teiste külastajatega 2-meetrist vahemaad. Enda ja teiste ohutuse huvides soovitame kanda näomaski.
  • Ära külasta kaubanduskeskust tõbisena. Kui tunned end halvasti, jäta kaubanduskeskusesse minemata. Kõik ostud saad mugavalt ja turvaliselt ning kodust lahkumata teha meie e-keskuses astri.ee.
  • Planeeri oma ostukäike. Mõtle enne kaubanduskeskuse külastamist hoolikalt läbi, mida on vaja ja koosta ostunimekiri. Nii väldid liigseid kokkupuuteid teiste külastajate ja kaubanduskeskuse töötajatega ning hoiad enda ja teiste tervist.
Mitmed meie kaubanduskeskuse kauplused on juba liitunud e-keskusega astri.ee. Hoia aega kokku ja tee oma ostud veebis. Telli kulleriga koju või mine järgi keskuse poodi või pakiautomaati, kust need kiiresti ja lihtsalt kätte saad. Muide, tarne keskuse pakiautomaati on täiesti tasuta.
Lihtsad reeglid kaubanduskeskuse külastamiseks
Meie prioriteediks on keskuse töötajate ja külastajate tervis ning ohutus. Kanname hoolt kaubanduskeskuste ühispindade puhtuse eest desinfitseerides ja tuulutades neid mitu korda päevas. Loodame, et tunned end meie juures hästi ja turvaliselt! Pane tähele, et kuigi kaubanduskeskused on avatud, siis endiselt jäävad suletuks laste mängutoad, meelelahutus- ja lõbustusasutused, sealhulgas kinosaalid, kasiinod, bowling ja liuväli ning keelatud on avalikud kogunemised ja üritused. Soovime Sulle head ostlemist! #püsiterve

Huvitavat lugemist