Minimelts

E-P 10-21

Minimelts

E-P 10-21

Minimelts

MiniMelts – Sinu unistuste jäätiseelamus!

MiniMelts on unikaalse kujuga jäätis, mille eriline struktuur saavutatakse -197-kraadise vedela lämmastiku ning keeruka spetsiaalse tehnoloogia abil. Taoline ülikiire külmutamise protsess ei muuda koostisosade omadusi ning kõrvaldab tootest vee osakesed, mistõttu on võimalik maitse igasse väiksesse pallikesse eraldi lukustada. MiniMelts on premium-kvaliteediga piimast ning koorest valmistatud jäätis, mis ei sisalda sünteetilisi lisaaineid, säilitusained, taimerasva ega geneetiliselt muundatud koostisosasid. Samuti leiab meie tootevalikust mahlabaasil valmistatud sorbette, mis sobivad laktoosi- või gluteenitalumatuse korral.

Lisaks põnevale jäätiseelamusele saab nautida kohapeal värskelt valmistatud minipannkooke ehk Poffertjes’e - Hollandi päritolu väikeseid pannkooke, mida klient saab valida endale meelepäraste lisanditega. Neid on mugav kaasa haarata või kohapeal nautida!

Menüüst leiab veel kohvijooke, mille kohviuba tuleb Eesti moodsaimast röstikojast, naturaalsest mahlast valmistatud BiFresh karastusjooke ning jäätisekokteile.

Loe edasi

MoveInvest OÜ (Registrikood: 12220126)
Kalda tee 30-20, Tartu 50707