Astri järelmaksuga on nüüd esimene osamakse alles 3 kuu pärast!

Astri järelmaksuga on nüüd esimene osamakse alles 3 kuu pärast!

Astri järelmaksuga on nüüd esimene osamakse alles 3 kuu pärast!

  • 0€ lepingutasu

  • 0€ sissemakse

  • 3 kuud maksepuhkust soovi korral

  • Minimaalne järelmaksusumma on 100€

Astri järelmaksu taotlemine on kiire ja lihtne. Vali ostukorvis makseviisiks Astri järelmaks ning tee oma ostud mugavalt ja alusta maksmist alles 3 kuu pärast!

Kampaania kestab 9. august kuni 1. oktoober 2021. Soovi korral on võimalik vormistada maksepuhkus peale tellimuse kinnitamist ESTO keskkonnas. 

Tutvu järelmaksu tüüptingimustega siin

Astri järelmaksu pakub ja haldab on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Järelmaksu tavatingimused on fikseeritud - 0€ lepingutasu, 0€ sissemakse ja aastane fikseeritud intress ostusummalt 11.90%. 

Maksepuhkuse vormistamine annab võimaluse lükata esimese osamakse tähtaja edasi 3 kuud. Enne 3. kuud on võimalik tasuda kogu järelmaksusumma ilma ühegi lisatasuta, kui vormistad maksepuhkuse. Maksepuhkust saab vormistada järelmaksulepingu allkirjastamisel ESTO keskkonnas.

Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 44.17€ ja krediidi kulukuse määr on 32.71% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 800€, sissemakse 0%, krediidisumma 800€, intress 11.90% väljastatud krediidisummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 0€, igakuine haldustasu 2.90€/kuus ja järelmaksu periood 24 kuud.

Soovitused

Huvitavat lugemist