UUDIS / Palmett Lukud

KUIDAS VALIDA UKSELINKI? Jaga

VAATA ›

Otsid ukselinki, aga ei tea, kust alustada?

Me jagame paar näpunäidet, et valikut lihtsamaks teha

  • Uuri välja, mis lukuraam on uksel - Euroopa või Skandinaavia standard. Siseustel kasutatakse tavaliselt Abloy 2014 lukuraami. Sinna sobivad kõik ukselingid v.a lisavedruga.
  • Määra ukselinkidele eelarve. Valikus on nii soodamad kui ka Itaalia disainerite ukselingid - isegi betoonist ukselingid. Disainukselingid on kallimad.
  • Kuhu lingid lähevad? Välisustele minevad ukselingid peaksid ilmastikutingimustele vastu pidama. Välisukselinkideks soovitame messingust või roostevaba terasest ukselinke. Hea kui ukselingil on olemas ka lisavedru - see võtab lukuraami sees olevast vedrust töökoormuse maha ja lukuraam kestab kauem.
  • Vali ukselinkide värv. Tänapäeval on ukselinkide värvivalik üsnagi suur. Alusatades klassikalisest läikivast kroomist kuni peene matt pronksini. Tuletame meelde ka eelarvet - eritoonid võivad olla kallimad.
  • Vali ukselingi kuju. Valikus on nii ümmarguse kui ka kandilise rosetiga ukselinke. Valikust leiab nii minimalistlike, grandiooseid kui ka tööstuslikku stiilis ukselinke.

Kui kõik need näpunäited on enda jaoks läbi mõeldud, siis peaks ukselingi leidmine olema natukene lihtsam

Müüja: Palmett Lukud

Palmett Lukud OÜ (Registrikood: 10242193)
Ringtee 75
tartu@palmett.eu 53041650

Müügileping loetakse sõlmituks ostja ja konkreetse kaupa müüva ettevõtte vahel. Veebilehe omanik Astri Internet OÜ ei ole kauba müüja.