PAKKUMINE / Hea Tegu kirjastus

UUS! Hea Tegu kirjastus nüüd Pärnu Keskuses Jaga

VAATA ›

Head raamatu- ja lugemissõbrad!
Pärnu Keskuse klaasgaleriis 2. korrusel on end hubaselt sisse seadnud Hea Tegu kirjastus.

Kas sina teadsid, et võib olla ei olekski olemas ülemaailmselt tuntud Harry Potteri sarja, kui 13 kirjastusest üks poleks lõpuks J. K. Rowlingu käsikirja heaks kiitnud? Teadmine, et keegi sinust sündinud loosse usub, on noorkirjanikule võimas inspiratsiooniallikas.

Hea Tegu kirjastuse missioon ongi nimelt tuua Eesti kirjandusmaastikule uusi kohalikke talente, kelle loometeele hoogu anda. Kirjastuse kogu tootevalik on ainult Eesti autorite originaallooming. Kusjuures, väga paljud avaldatud autoritest on pärnakad. Võib olla sa ei teadnudki, et mõni su tore tuttav on avaldatud kirjanik või illustraator? Raamatu ostuga innustad sina neid lugude rääkimisega jätkama.

Avastamist ootavad ligi kakssada teost eri žanritest: noorsooromaanid, armastusromaanid, krimi ja põnevikud, reisilood, memuaarid, luulekogud jpm. Pere pisematele on vahva assortii lasteraamatuid ning samuti leiad valikust populaarse kogu pere lauamängu “Matkarada”.

Hea Tegu kirjastuse raamatupood on keskuse galeriis avatud iga päev kl 10-20. Tooteid saad tellida ka meie e-poest Astri.ee 

Lood, mis on väärt jutustamist, on väärt ka lugemist!

Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.