Pro Optika

E-P 10-21

Pro Optika

E-P 10-21

Pro Optika

Pro Optika on Eesti kapitalil põhinev perefirma, mis loodi eesmärgiga aidata inimeste silmanägemist parandada. Praeguseks on Pro Optika tegevusse kaasatud juba kolmas põlvkond pühendunud optikahuvilisi.

Ettevõte avas oma esimese optikakaupluse Võru linnas 1991. aastal. Ettevõtte algusaegadel keskendus meeskond peamiselt Lõuna-Eesti elanikkonna teenindamisele – nii avati mõne aja möödudes prillipoed ka Valgas ja Põlvas. Kümmekond aastat hiljem alustas Pro Optika tegevust Tallinnas, kus nüüdseks on kokku juba seitse Pro Optika prillipoodi.
Praeguseks tegutseb Pro Optika kümnes Eesti linnas – Tallinnas, Tartus, Põlvas, Jõgeval, Pärnus, Rakveres, Valgas, Viljandis, Jõhvis ja Võrus, kus ühtekokku on 18 kauplust.

Pro Optika prillipoodides ollakse keskendunud individuaalsele ja kvaliteetsele klienditeenindusele ning seetõttu pööratakse suurt tähelepanu personalivalikule ja täienduskoolitustele, kuna optomeetria ja optika on täppistööd – selle valdkonna spetsialistiks saamine võtab aega.  Kliendikeskset teenindust toetab omakorda suurepärane kaubavalik, mille täiendamiseks osaletakse Euroopa suurimatel optikamessidel Pariisis ja Milanos.

Pro Optikas leidub prille igas hinnaklassis ja igale maitsele. Siin leidub brände, mida saab ainult Pro Optikast. Tootevalik on väga oluline komponent meie kliendirahulolu retseptis. Lisaks hoolitseb Pro Optika selle eest, et inimeste silmade heaks töötaks kõige kaasaegsem tehnoloogia. Toome parima osa maailma prillimoest koju kätte.

Kõikides Pro Optika prillipoodides pakutakse klientidele terviklikku teenust, mille eest kannavad hoolt klienditeenindajad, optikud, optometristid ja silmaarstid. Pro Optika ei ole kunagi üritanud saada suureks optikakaupluste ketiks, vaid parimaks. Meie eesmärk on olla oma professionaalsuselt kõrgeimal tasemel ning pöörata igapäevaselt rohkem tähelepanu kõikide klientide individuaalsete vajaduste ja soovide rahuldamisele. Samuti soovime olla tuntud kauba- ja teeninduskvaliteedi poolest.

Brändilubadus

Pro Optika on koht, kuhu tasub tulla esimesena, sest siit leiab – prillikandja leiab siit lahenduse, trendisõber leiab siit stiili, hinnatundlik soodsa hinna. Iga külastaja leiab aga eest lahke teeninduse ning stiilse väljapaneku.

Brändi lugu

Pro Optika on koht, kuhu tasub tulla esimesena, sest siit leiab. Kas tahad näha? Näha, kui ilus on maailm? Näha, kui ilus Sa ise oled? Kas tahad näha, kuidas erinevad prillid võivad muuta Su välimuse just selliseks, nagu Sa ise tahad või tahtagi ei osanud? Näha, kui sõbralik ja asjalik võib olla teenindus? Kui tahad näha, siis tule Pro Optikasse.
Näeme siin!

Loe edasi

OptiPRO OÜ (Registrikood: 10125659)
Jüri tn 19a, Võru