R-Kiosk

E-P 10-20

R-Kiosk

E-P 10-20

R-Kiosk

Ligi 90 müügikohaga on R-kiosk üks suurimaid jaekette Eestis, pakkudes kiiret kosutust jalakäijatele üle kogu riigi. Oleme Eesti turul tegutsenud juba 20 aastat ning arendame R-kioskit just siinse turu ja inimeste järgi.

Algne R-kioski kontseptsioon pärineb Soomest, ent alates 2012 a. kuulub Eesti kioskiäri Norra pereettevõttele Reitan Group. RG-l on ärid seitsmes riigis, töötajaid kokku 36 000 ning tegu on Norra suuruselt viienda ettevõttega. Eestis on meil võimalus areneda täiesti iseseisvalt.

Pileteid ja tubakat müüvatest luugikioskitest on saanud õdusad väikepoed, mis pakuvad jalakäijatele head kohvi ja kiiret kehakinnitust. Meie eesmärk on pakkuda parima kvaliteediga tänavatoitu, luues R-kaubamärgi all ainulaadseid retsepte, kaasates Eesti parimaid tootjaid, tippspetsialiste ja meisterkokkasid. R-kioski kontseptsiooni taga seisab ca 400-liikmeline klienditeeninduse-, müügi-, turunduse-, finants- ja arendusmeeskond, kelle ülesandeks on ehitada üles Eesti kõige parema tootevaliku ja teenindusega väikepoodide kett.

Loe edasi

Reitan Convenience Estonia AS (Registrikood: 10406134)
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 1a, 11415