Skechers

E-P 10-21

Skechers

E-P 10-21

Skechers

Meie lugu algab ühes California rannamajas, kus nägid valgust Skechersi esimesed jalatsid - utility saapad, mis said toona valitsenud grunge ajastu ikooniks. Rohkem kui 20 aastat hiljem oleme me arenenud jõuliseks jalatsitootjaks, kes pakub laia valikut stiile nii meestele, naistele kui ka lastele üle terve maailma - Kanadast Tšiilini, Ühendkuningriigist Araabia Ühendemiraatideni, Itaaliast Indoneesiani.

Pakume oma kollektsioonides jalatseid igale vanusele, igaks otstarbeks - Memory Foam ja Relaxed Fit stiile, igapäevaseid ketse, saapaid ja sandaale. Heategevusliku BOBS jalatsikollektsiooni müügiga toetatakse vähekindlustatud lapsi. Meie lastejalatsite hulgast leiate mudeleid, mis vilguvad, millega saab keerutada, mis on mängulised ja värvilised. Lisaks veel innovatiivsed Skechers GO performance stiilid, mis on mõeldud käimiseks, jooksmiseks ja üldtreeninguks.

Toetatuna tiimist, kuhu kuuluvad näiteks Brooke Burke - Charvet, USA saate "The Voice" täht Danielle Bradbery, legendaarne ameerika jalgpalli täht Joe Montana ning eliit maratonijooksja Meb, oleme jäänud senini kindlalt paigale Manhattan Beachile, samale tänavale kust see kõik kunagi alguse sai.

Ole kursis meie tegemistega ja postita ka oma Skechersi kogemusi meie lehele kogu maailmale nägemiseks!

Brändid
Loe edasi

Fifaa AS (Registrikood: 10222434)
Pärnu mnt 144 Kesklinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 11317