Sõbrapäev piirilinna kaubanduskeskuses Astri

Sellest, et sõbrapäev hakkab lähenema saame me aru juba varakult, kui poelettidele hakkavad ilmuma kõiksugu erinevad südamete detailidega kingitused, kaisukarud, šokolaadid ja õhupallid.

Mida võiks teha sõbrapäeval aga teisiti? Kingituste kinkimise asemel koguda hoopis emotsioone, mida meenutades lähevad suu nurgad ülesse poole ka mitu aastat hiljem.


Toome välja mõned ideed, mida teha piirilinnas asuvas Astri Keskuses , kus meelelahutuse ja ostlemise võimalused on mitmekülgsed.


SÕBRAPÄEVA BOWLING

Kutsu kokku enda head sõbrad ja minge koos bowlingut mängima! Astri keskuse kolmandal korrusel asub Bombey Bowling , kus on võimalik kuule vastu kurikaid veeretada lausa neljal rajal. Bowlingusaalist ei puudu ka õhuhoki, lauajalgpall ja piljard.

Sõbrapäev bowlingusaalis koos sõpradega ja maitsvate snäkkidega on kindlasti hea idee!


Sõbrapäev piirilinna kaubanduskeskuses Astri


SÕPRADEGA PLANETAARIUMISSE

Kas planetaariumis oled käinud? Aga kas sinu sõbrad on seal käinud? Kui mõlemale küsimusele on vastus ‘’ei’’ siis nüüd on aeg kutsuda kamp kokku ja sammud planetaariumi poole seada. Astri Keskuses asuv planetaarium on üks ainulaadseid baltiriikides, kus kuplikujulises kinoteatris on võimalik vaadata erinevaid interaktiivesid meelelahutus- või populaarteaduslike filme.

Saa koos sõpradega osa teistmoodi värvikast kinoelamusest!


Sõbrapäev piirilinna kaubanduskeskuses Astri


KINO DATE ASTRI APOLLOS

Popcorn, hea film, kummikommid ja hea kaaslane on kõik mida läheb vaja.

Muidugi ei tee halba ka paaristooli valimine, et oleks mugavam jagada snäkke ja õudusfilmi ajal igaksjuhuks üksteise läheduses olla, sest me kõik tegelikult pelgame neid närvesöövaid hetki õudukates.


Sõbrapäev piirilinna kaubanduskeskuses Astri


ÕHTUSÖÖK NARVA DINERIS

Oooh üks korralik kõhutäis sõbrapäeval on hea idee! Miks mitte teha seda teistmoodi, kui tavaliselt ja valida küünlavalgel romantilise õhtusöögi asemel hoopis üks ameerikapärane burks? Astri Keskuse Narva Dineris on linna parimad burgeid, kuid see pole kõik, menüüs on veel valikus ka erinevaid hot doge, salateid ja muidugi kanatiivad! Ja õhtusöögi lõpetuseks üks suussulav šokolaadi fondant jagamiseks.

Kõlab hästi, kas pole?


Sõbrapäev piirilinna kaubanduskeskuses Astri


AGA KUIDAS KÕLAB PIZZA?

Kui ameerikapärane burger polnud päris see, mida tahaks siis teiseks õhtusöögi variandiks pakume pizza või hoopis sushi? Mõlemad kõlavad hästi, eks. Pizza Station Astri keskuses pakub nii pizzat, kui ka sushit. Nende menüü valik on laialdane ning lisaks pizzale ja sushile leiab sealt veel erinevaid maitsvaid pastasid ning suupisteid, mida on mugav jagada.

Pizza Stationist saab maitseelamuse, mida on rõõm teisega jagada!


Sõbrapäev piirilinna kaubanduskeskuses Astri


Lähedastega koos ajaveetmine, emotsioonid ja mälestused on parimad kingitused, mis jäävad kõigile meelde ja teevad rõõmu veel pikalt.

Huvitavat lugemist