Soovitusi Anna Lutterilt ja Grete Paialt

Laulja Grete Paia (@gretepaia) ja isetegemise entusiast ning blogija Anna Lutter (@lutteranna) käisid turul ning  jagasid instagrami vahendusel oma lemmikkohti turult. Mõlema soovitusi ja avastusi saab järgi vaadata Balti Jaama Turu Intagrami (@baltijaamaturg) highlights alt! Seniks siin on kokkuvõte nende lemmikutest. 

Soovitusi Anna Lutterilt ja Grete Paialt

Anna Lutteri soovitused:

Vanasti oli Anna turul väga tihe külaline, sest ta vanaema töötas siin lähedal ja põhiliseks transpordivahendiks oli rong.

Anna nendib ka, et maal elades võiks ju arvata, et talutoit on väga hästi kättesaadav, aga tegelikult tuleb igale asjale eraldi järgi minna. Linnas elavatele inimestele on see tihtilugu palju lihtsamaks tehtud. Näitkes tuleb lihtsalt minna turule!

1. VLND

Maal elava inimesena ei saa jätta kasutamata võimalust väljas süüa (või nagu nendel päevadel: toitu kaasa osta). Baltas on neid kohti palju!

2. Pakiautomaat

0. korrusel saab mugavalt pakid ära panna. Ja kes veel ei teadnud, siis parkida saab maa-aluses parklas.

0. korrusel on Itella Smartposti automaat.

3. Basaar

Väga tore kirbuka stiilis pood, mida ta külastas tänu instagrami mõjutustele. Väga paljude sotsiaalmeedia inimeste bokse on Basaaris.

Basaar asub 2. korrusel.

Soovitusi Anna Lutterilt ja Grete Paialt

4. Klassikaline turukaup

Anna mega hästi mäletab, kuidas peale klassiekskursioone Balta turule lahti lasti ja siis sai seal kõige selle hea vahel välja valida oma lemmiktoote. See oli lihtsalt nii äge!

Anna käis klassikalist turukaupa avastamas 2. korrusel.

5. Sõbralt Sõbrale 

Lemmik taaskasutuse koht, kuid soovitab meeles pidada, et koht ise on pühapäeviti kinni!

Sõbralt Sõbrale asub turu 2. korrusel. 

Soovitusi Anna Lutterilt ja Grete Paialt

Grete Paia soovitused:

1. VegMachine

VegMachine mängis väga olulist rolli tema loo Johnny Bravo valmimise ajal. Nende kuulsaid bataadivahvleid sai korduvalt stuudiosse tellitud. 

VegMachine asub toidutänaval. 

Soovitusi Anna Lutterilt ja Grete Paialt

2. Italian Taste in Estonia lett

Grete leidis oma tee nendeni erinevate soovituste kaudu. Alguses küll skeptiline, sest külajutud on alati ei pea paika kuid tänaseks on Italian Taste in Estonia tema lemmik koht mahlaste mangode ja hurmaade ostmiseks. Haruharva peab neil laskma kodus edasi küpseda.  Neid viib ta alati Saaremaale külakostiks ning need on tema vanemate ja mamma ning papa lemmikuteks saanud. 

Italian Taste in Estonia leti leiab juurviljatänavalt.

3. Teele Disain

Teele Disain on Grete lemmik disainipood üldse. Viimasel külastusel leidis ta sealt omale vahvad beebi näoga kruusid, mõned ehted ja küünlad. 

Teele Disain asub 2. korrusel.

4. MyPet

0. korrusel asub üks maru vahva lemmikloomapood, kust Grete Brunnu saab endale tihti uusi lemmikmänguasju.

Soovitusi Anna Lutterilt ja Grete Paialt


Huvitavat lugemist