Astri Grupist

Peame ennast mõttekaaslasteks, keda motiveerivad sarnased väärtused ja kes kutsuvad ellu kogukonnaelu rikastavaid põnevaid projekte. Meie eesmärgiks on luua uusi ligitõmbavaid elukeskkondi, kus kaubandus, meelelahutus, teenindus, kodud ja ärid võimendavad teineteist. Lähtume oma töös järgnevatest põhimõtetest:

Elamuskaubandus üle Eesti

Omame ligi 30 aastast kaubanduskeskkondade arendamise ning üüri- ja haldamisteenuse osutamise kogemust. Esimese arendusena avasime juba 2001. aastal Lõunakeskuse, mida oleme aastate jooksul laiendanud Lõuna-Eesti suurimaks kaubanduspargiks.

Tänasel päeval kuuluvad lisaks Tartu Lõunakeskusele Astri Gruppi ka suvituslinna Pärnu Keskus, piirilinna Narva Astri ja Fama Keskus ning pealinna Balti Jaama Turg ja Keskturg. Grupile toodab päikesest elektrit Roheline Astri.

Seejuures baseerub kogu grupp endiselt ainult Eesti kapitalile.

22M
külastajat aastas
900+
kauplust ja teenust
200 000
ruutmeetrit äripindasid
3000+
töökohta

Kõikide osapooltega arvestamine

Oleme uhked, et meil on partnereid, kellega oleme koos tegutsenud üle 20 aasta. See ei ole juhuslik - me loome teadlikult pikaajalisi suhteid. Aitame partnerit, kui ta vajab alustajana nõu ja tuge. Jagame turundusteadmisi ja toetame vahenditega, et ta saaks endale jalad alla.

Meie juures saab partner keskenduda sellele, milles ta tõeliselt hea on - kauplemisele, suhtlemisele klientidega, meelelahutusele ja teenuse osutamisele. Sest meie hoolitseme kõige ülejäänu eest. Pakume talle terviklahendust, kus on seotud nii füüsiline kui ka virtuaalne maailm.

Klient ja tema pere tuleb elamusi otsima just meie juurde. On tal isu midagi osta, sõpradega söögilauas kokku saada, niisama aega veeta või midagi kasulikku õppida. Astris on see kõik ühes kohas koos - nii, et jääb ka hingamisruumi.

Tiimiliikmena saab Astris korda saata midagi tõeliselt tähenduslikku - sellist, mis läheb linnarahvale korda ja kuhu välismaalased spetsiaalselt kohale tulevad, et seda kohalikku imeasja oma silmaga näha ja kogeda.

Aitame partnerit, kui ta vajab nõu ja tuge, nii saab ta meilt kindlustunde, et tema äri õnnestub.

Ühised väärtused, mis motiveerivad

Sünergia kogukonnaga

Me suhtleme aktiivselt kohaliku kogukonnaga ning mõtleme, kuidas saame omalt poolt lähikonnas elavate inimeste elu paremaks teha. Meie juures on mõnus keskkond, kus on kuhjaga, mida ette võtta – spordist söögini, uisutamisest kinoni.

Keskkonnasõbralik areng

Me saame aru, et igast meie otsusest sõltub, kui suure ökoloogilise jalajälje me siia ilma jätame. Nii eelistame me näiteks digilahendusi paberi väljatrükkimisele ning julgustame oma partnereid müüma pakendivabalt. Võtame avasüli vastu kaupmehed ja tootjad, kes keskenduvad taaskasutatud ja jätkusuutlikele toodetele ning teenustele. Mõtleme kõik koos roheliselt!

Pikaajaline partnerlus

Oleme uhked, et mitmetele suurtele brändidele nagu H&M, Sportland ja Apollo Kino on Astri Grupp suurim koostööpartner Eestis. Me loome teadlikult pikaajalisi suhteid. Aitame partnerit, kui ta vajab nõu ja tuge, nii saab partner meilt kindlustunde, et tema äri õnnestub.

Loomingulisus

Usume, et leidlikud lahendused toovad inimesed meie juurde. Seepärast oleme uudishimulikud ja julgeme mängida – olgu need elusuurused kaelkirjakud Lõunakeskuse WC ooteruumis, hiiglaslik varblane turuväljakul või kiirtoit lihasaalis. Balti Jaama Turg andis turule täiesti uue tähenduse. Huvitav, mida ootamatut me Keskturul välja mõtleme?

Astri Grupp

Meie arendused

Oleme oma innovaatiliste arenduste poolest tuntud nii Eestis kui ka lähiriikides. Meie projektid on kohalike kogukondade poolt hästi vastu võetud ja igaühel neist on oma nägu.

Hiljuti valminud arendused

LõunaTERA koolimaja Tartus
Astri Köök tootmishoone Tartus
IKEA planeerimisstuudio Tartus

Tulevased arendused

Keskturg Tallinnas
Radisson RED hotell Tallinnas
Balti Jaama Turu 2. etapp Tallinnas